Alte știri din fotbal
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan chemat degeaba la monitor
0
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
8
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Pauză pe Wembley: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Asa .. urmeaza Ceahlaul .. si dc sanctiunea asupra lui Wesley de 1,4 mil euro va trece pe clubul care l-am angazajat vine si CSM IASI dupa. Am zis eu mai in urma un scenariu mai exagerat asa ca vom sti de la inceputul campionatului cele 4 echipe care vor juca in cupele europene .. pentru ca restul vor fi probabil in insolventa!!!
Eu nu inteleg ce este cu golania asta cu insolventa. N-ai bani, nu platesti, ai datorii - Liga a 2-a sau a 3-a direct, fara discutii! O mizerie de asta numai in Romania se intimpla - sa fii in campionat chipurile pe locul 2 dar de fapt esti pe blat ca n-ai avut bani sa platesti datoriile. Asta este doar o magarie sa ia bani din drepturile tv! Ride lumea de noi si ne face hoti - si pe buna dreptate!
Iar va incurcati la numaratoare baieti! La dracu si cu artimetica asta de clasa I. Cred ca ati chiulit la ea. Pai folositi dracu betisoare ca sa nu mai gresiti la numaratoare. Sunt 7 echipe in situatia asta im momentuld e fata nu 6 cum scrieti voi. Indiferent de ce nu are dreptul Craiova sa joace un lucru e cert. este pe aceeasi lista cu Dinamo, Brasov, Otelul, Rapid, CFR Cluj si U Cluj. deci sunt 7 echipe fara drept de joc in cupele Europene. Si daca tot faceti voi speculatii pe actualul clasament mai uitati-va dracu la el. echipa de pe 11 (U Cluj) nu poate juca pentru ca nu are drept de joc in Europa.
Sa-mi súgí púlá si tu, si clona ta cu BvB la avatar :)))) a...sa nu o uitam si pe doamna má-ta .
SPORT.RO si PROSPORTDe aceasta situatie pot profita echipele aflate pe locurile 4-7, care sunt despartite de doar trei puncte in clasament. Astra, Targu Mures, CSU Craiova si FC Botosani intra in cursa pentru Europa League. Si Viitorul lui Hagi, echipa aflata imediat dupa "insolventa" Dinamo, poate visa la prima participare europeana din istoria clubului. DETALII AICI. Cu cat ne dusmaniti mai mult cu atat va creste simpatia pentru CS UNIV.CRAIOVA. Singuri impotriva tuturor este sloganul care ne reprezinta din perioada totalitarista a puterii Ceausiste.
Oricum, insolventa Petrolului il aduce pe Teixeira mai aproape de Steaua. Cred ca mai e doar o chestiune de zile.
O idee buna ai! Nu va mutati intr-o comuna din Bulgaria! Poate atunci ne bateti si voi.
si mai exista lunaticii in frunte cu militianul senil de dragomir care critica trecerea la sistemul cu 14 echipe, ca vezi doamne romania e tara mare si trebuie sa aiba cat mai multe echipe in prima liga. si 14 sunt multe la situatia in care se afla fotbalul romanesc acum.
nu poti scrie "s c r i p t " aici, nu o sa-ti apara la comentariu, chiar nu te duce capul deloc bai schizo?
mai avem putin si trimitem vreo echipa retrogadata in cupele europene. sau de prin liga a doua direct
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.