Alte știri din fotbal
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Scenariul asta presupune 40 de etape. 30 în sezonul regulat plus 10 în "pleiof" . Noi nu putem termina pe asta și vrem sa mărim nr de etape. Proasta idee. Căutați alta propunere ca să salvam pe securiști.
uite alt cont cu block .
acum sunt bulversat dar block dau lui valahu,randoom, randoomk,steaua 968,adrain 1968,nicu craciun , ady 2008, iridavve, xclx! Daniel Irimescu Relu Relu lor le dau block ..adica lui .acum nupot recunoaste chiar tiate postarile lui .
Ba, tu te referi la mine sau la randoom ? ca ne tot blochezi pe amandoi :)) chiar asa...cum dai block aici ? :))) in fine, cred ca te refereai la randoom.
Trebuie modificată Constituția - didibao nu retrogradează. Așa, la anul iar scenarii...
Iar voi dinamoviștii căutări orice sa vă salvați pe nedrept.
Iesi ba din casa...lasa forumul sa respire. ca ne este scarba sa mai stam aici din cauza ta...ocupa te si tu de viata ta, fa ceva..ti am mai zis, sa te fereasca Dumnezeu sa afle cineva vreodata cine esti, ca nu te vad bine...ptr jignirile, injuraturile de familii, pe care le adresezi aici, ascuns acolo in casa ta amarata din cine stie ce sat...
practic, se legiferează blatul
nu ma intereseaza ce este ..e om si asta conteaza eu ii dau block la comenturi omului ii dau salutari ..nu pot sa fiu deacird cu lupta lui ,incontinuuu suparat si trist ..imi e si mila de l ..si eu sunt patimas dar nu atata de patimas ..nu pot sa duc o lupta asa cum o duce el .daca sunt patimas sunt doar pt echipa mea de fcsb fac glume .il respect ca om comentariile nu .
da un ochi pe articolele cu Setaua din liga 1 si acolo vezi spamm. doar acelasi lucru,nu discuta absolut nimic altceva si nu fac calcule. macar noi facem calcule,vedem ce facm ,analizam. aia fac doar spamm.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.