Postat de lucian11m pe 15 Aprilie 2013, 22:45

bai nene a dat perja ala de la rapid un interviu,nu a fost in stare sa lege cuvinte :))!!m-am distrat maxim :))!

lucian11m
lucian11m  •  15 Aprilie 2013, 22:45

branzovenescu
branzovenescu  •  15 Aprilie 2013, 20:17

Imi pare bine ca nu s-a terminat la masa verde...dar trebuia sa se termine. Indiferent de ce ar fi facut un om e totusi un om. Un singur om nu poate fi tras la raspundere pentru actiunile sau "reactiunile" altor 1000. Ca ma uitam la niste specimene de acolo parca erau la zoo...asta ca sa nu mai zic ca dupa bricheta aia care a nimerit se vede clar alte 3-4 obiecte care aterizeaza langa. Nu avea rost conferinta aceea de presa intradevar...dar nici ceea ce se comenteaza acum. Trebuia terminata partida, inca o data si inca o data pana cand nu se va mai arunca cu pietre brichete samd.

jeansello
jeansello  •  15 Aprilie 2013, 18:38
Postat de tenko pe 15 Aprilie 2013, 16:44

bai omule, am spus ca e "normal" avand in vedere tensiunile create de presa, de MM, de becali, de reghe , de aroganta jucatorilor. pune mana si citeste ce au raspuns rapidistii la arogantele lor! in al 2lea rand, rapid a inscris in minutul 9, ce vroiai, sa atace in continuare? era clar ca sunteti favoriti, era clar ca trebuia sa inchida jocul rapid, nu sa atace, si pana la acea bara din minutul 92, nu ati avut nici o ocazie clara de gol. daca nu era 1-0 de la inceputul meciului fii sigur ca altfel se juca. ideea e ca stelistii au tratat cu superficialitate meciul si inca o data spun AROGANTA NESIMTITA si lipsa de respect fata de adversar, enerveaza, incita si duce la astfel de eve

Postat de eyeswideopen pe 15 Aprilie 2013, 15:46

Toată lumea acuză conducerea Stelei că a făcut tot posibilul să îi incite la violenţe pe rapidişti. În afară de Mimi, pe care îl mănâncă înaintea fiecărui meci, nimeni nu a spus nimic jignitor la adresa Rapidului, iar instigatorii principali au fost cei din presă care de o săptămână o ţin cu "este derby, nu e derby".Rapidiştii, dacă aveau puţin suport din partea materiei cenuşii, lăsau meciul să se dispute doar pe teren, acolo unde trebuie să se joace de fapt şi de drept, mai ales că arătau o încredere debordantă în jucătorii lor.

si ce nu s-a jucat pe teren? sau cum? nu rapidistii cer 3-0 la masa verde! ba voi chiar nu vedeti cat exagerati? alea au fost incidente? aia a fost stupefiant, socant? pai in mexic acum cativa ani cand s-au omorat aia cum a fost? compar pentru ca sunteti exagerati, va legati de tot felul de tertipuri si uitati faptul ca ati fost incapabili sa bateti o echipa de insolventi si ca sunteti in scadere de forma, SI CA ATI AVUT NOROC CU UN GOL DE 2 lei. bai fratilor, v-a tampit televizorul! am fost pe stadion, da s-au aruncat diverse, DAR E NORMAL avand in vedere tensiunea, lumea e nervoasa, aroganta voastra scoate din sarite, CE VROIATI, FLORI???

eyeswideopen
eyeswideopen  •  15 Aprilie 2013, 15:46

tenko
tenko  •  15 Aprilie 2013, 15:34
Postat de varanga53 pe 15 Aprilie 2013, 15:12

Pentru oamenii normali e stupefiant ce s-a intamplat ! Dar pentru gibonii din Julesti e perfect normal , e in natura lor sa-si verse dejectiile asupra celor care nu-s ca ei ! Adica , ANIMALE !

ce a fost asa stupefiant ca nu inteleg? pe bune acum, nu crezi ca e cam exagerata treaba asta? asta e stupefiant? pai stupefiant e faptul ca sunt unii nebuni, de la toate galeriile rivale din tara asta, care se intalnesc sa se bata. stabilesc, se vad, se ciomagesc. asta e stupefiant! in rest ce a fost asa socant la meciul de aseara? ca au fost cateva torte? ca s-a aruncat din tribune cu brichete? asa si? priveste aroganta nesimtita cu care intra MM pe teren inainte sa inceapa meciul, sfidand un stadion intreg, din cauza lui, a fost tensiunea care a fost!