Alte știri din fotbal
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit votul de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
39
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
daca lui stanescui i se acorda mai multa incredere poate deveni un veritabil conducator de joc ,dar daca n-a semnat cu giovanii andone nu-l baga ,ASA L-A FACUT ANDONE GOLGHETER PE BOGADAN STANCU TINANDU-L REZERVA PE ANDREI CRISTEA ,oare giovanii i-a dat si lui andone vre-un euro din acest tarnsfer ,MIZERIA UMANA N-ARE LIMITE LA ACESTE SCURSURI UMANE
daca lar lua dinamo pe bekaj ar fii super dar nu prea cred e praf in ochi e din nou o intoxicare a poporului.iar referitor la torje nici nu se pune problema de vreun taransfer in ziarele din germania, asa ca gazetari lu peste mai invatati germana,si cand aveti ceva clar atunci faceti anuntu, nu mai mintiti poporu.
HA HA MARE FOTBALIST ESTE BUN PT CUPA BALCANICA VISUL LUI BORCEA!
Cand vine si Darko Zec de la NK Domzale?
Dinamo trebuie sa se inteleaga si NK Domzale pentru Darko Zec
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.