Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Corect , insa se fac toate eforturile , inclusiv din partea comisiilor , pt ca jucatorul sa nu ajunga la Dinamo. Termenul de a face recurs a fost depasit de mult iar motivele prezentate in mass-media pt care s-a amanat decizia...sunt absolut penibile.
categoric. repet, esti baiat istet.
sa spun drept, decat durimelao petardao, mult mai bun goian.
Da,dar l-ati pierdut pe senzationalul Mucian Goian.Il puteati pastra pe Pape N'Daw si-l reprofilati fundas central!
ce face ceahlaul este jenibil. totul e inutil. marc va juca pentru dinamo, nu peste mult timp. ce mai conteaza 10 zile, sau 15 zile ? este un jucator de viitor, un stoper bun, merita rabdarea. la ceahlaul nu va mai juca niciodata.
:))) Stii cate conturi am? Cat ai luat tu la matematica...atatea am. ://www.admitereliceu.ro/rezultate-bac-2012/olt?name=bibirica+i.+alexandru&school_edu_id=475
www.facebook.com/ponturirealisteGRATIS pentru cei care vor sa castige ceva banuti din pariuri
care "toata lumea" lachkitzã,poate tu si restul clonelor tale :)) hai ... supara=te si scoate-mi iar dosaru :)))
..))) sunt pufulutezi castigatori, originali !.)
Și, se mai și laudă cât de mult adoră el pùła! Parcă noi nu știam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.