Alte știri din fotbal
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Zicu i-a provocat liderului cel mai dur eșec al sezonului, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Nu e normal!”
1
Știri din fotbal internațional
„Zâmbește și Chivu” » Italienii s-au convins de român » Notele, după Cremonese - Inter 0-2
0
Borussia Dortmund profită de pasul greșit al lui Bayern și relansează lupta la titlu
0
Notele englezilor pentru Radu Drăgușin, integralist în Tottenham - Manchester City: „Fix așa a părut!”
0
Inter câștigă la Cremona și își mărește avansul din fruntea clasamentului » Cum arată situația la vârf în Serie A
2
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
si inca ceva: Niculescu e antrenor sub contract. fara clauza cum a avut Miriuta. deci nici nu se punea problema sa vina la Dinamo. in plus Claugol are prea mult bun simt sa inlocuiasa pe altcineva dupa 5 meciuri cand mai sunt 3 meciuri pana la pauza de iarna.
alt articol la comanda scris de un sclav gigist din redactie. la stapanul tau nu ne spui cati il refuza de ajunge sa aduca pe marele Nick antrenor ? sau cati fosti stelisti se inghesuie la club sau la echipa ? in afara de arbitrul de casa Argaseala si Dukadam pe care il inteleg ca era muritor de foame pana sa se bage sub fusta stapanului toate generatiile s-au delimitat de clubul infractorului.
Si cand te gandesti ca Dinamo e pe locul 2... Asa scrie GSP. Negru pe alb. :-)
acuma inteleg eu de ce au vrut mafiotii astia de la rinamo aka rusinea romaniei sa il aduca pe niculescu. stiau ca urmeaza niste blaturi consecutive si nu era logic ca miriuta sa fie antrenor in acele meciuri dupa ce,cu el pe banca rinamo a fost dezastruoasa,asa ca urma paravani niculescu si a fost o tzeapa. eu am spus inca de acum o saptamana ca rinamo aka rusinea romaniei urca pe loc de playoff pana la sfarsitul anului. prin blaturi,evident. pai astra botosani orice rezultat era,rinamo daca blatuieste cu recas,trece peste una din cele doua. inca bine ca nu a fost egal. mai mult,trece si peste viitorul,chiar pe locul 5,de pe 7 pe locul dupa ce au castigat mai multe meciuri consecutive decat psd in ultima perioada. wtf?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.