Alte știri din fotbal
Dinamo se întoarce pe „Arcul de Triumf” » Motivul deciziei
0
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Ioanițoaia l-a vizitat la spital pe Mircea Lucescu: „Să nădăjduim că va trece de acest moment”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Derby de Romania? De unde? Un BLAT memoriabil, dinamovistii au fost platiti de Becali, cit nu le plateste *** in 5 ani. Ar trebui DNA-ul sa ancheteze aceste furaciuni. Chiar si *** balaj, ar fi indicat sa dea cu subsemnatul. Fotbal Mafiot, urit si neperformant. Totul de vinzare, inclusiv ziaristii care ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este evident ca jucatorii vizati sunt mari patrioti si nu vor sa paraseasca scumpa noastra patrie! Altfel nu si-ar asunde atat de bine calitatile de dusmanii-impresari din Strainezia!!
ce sa faca cu *** dodel si *** prepelita? nici daca-i da gratis nu scapa becali de ei
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dupa tucudean?
Nu s-a auzit :)))
STITI CE E CEL MAI ENERVANT LUCRU LA CARPELE ASTEA CE SE VOR ZIARISTI? TOTI FACETI NUMAI ARTICOLE NEGATIVE SAU INCITANTE DAR.... NICIUN CUVANTEL DESPRE FAPTUL CA DINAMOVISTII AU CANTAT DESTEAPTA TE ROMANE DE S A ZGUDUIT STADIONUL. DE CE? N AVETI VOIE SAU NU E DE ACTUALITATE? *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.