Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Dar omul nu a jucat de la inceput. De ce il bagati cu 5 goluri in 12 etape?
acum stiu ca o sa-mi sara dinamovistii in cap dar pe mine inca nu m-a convins. o sa vedem in meciurile cu adversari ceva mai tari decat braila sau chiajna ce joaca acest gnohere. adica, primul hattrick din cariera a fost marcat la braila :)))). in prima repriza de la braila nici nu am stiut ca joaca gnohere.
Si sa nu uitam ca Tade a dat goluri din penalty, nu din actiune. Nu spun ca Tade ar fi un atacant rau, poate ca nu e pus in valoare cum trebuie, spun doar ca nu se dovedeste a fi o achizitie potrivita.
Eu cred ca tade ar fi jucat mai bine la Dinamo.
Nici nu aveau cum sa il cumpere atat timp cat erau in insolventa la momentul venirii lui la Dinamo. Oricum, are 5 goluri si 1 assist in Liga 1 plus hattrick-ul din cupa versus Tade ce are 2 goluri si 2 assist-uri in Liga 1 si un gol in meciurile de calificare pentru grupele Champions League. Deci, este o afacere mai bune Gnohere decat Tade (cel putin pana in momentul de fata)
placa asta o spuneti de la inceputu campionatului si pana la urma stati cu *** stranse ca la urmatorul meci, urmatorul meci, la altu si tot asa sa se intample ce *** voi !!! Bine ca nu va asculta cel de sus !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un atacant pe care sincer am crezut ca nu va face fata la noi dar jocurile astea bune m-au contrazis, tine-o tot asa GNOHERE, esti pe un drum bun, esti peste bizonu tade care ala pare mai bizon decat cum ti-se spune tie ( porecla) !!!
daca nu reusesti sa si intelegi ce-am scris pot sa-ti dau si traducerea poate te coafeaza un pic.ala de mai jos facea o paralela intre achizitionarea unui varf si echipa la care joaca,Mi-a facut placere sa te ajut totusi sa intelegi intr-un final ce-am vrut sa zic,,,,,asta daca am reusit))))
Tine-o tot asa. Un transfer excelent si un jucator care pe langa faptul ca marcheaza se vede ca se implica in jocul echipei si stie ce sa faca atunci cand ajunge mingea la el. Si Essombe s-a miscat foarte bine. E cu totul alt joc cand nu ai un lesinat ca Alexe acolo in atac care sa piarda toate baloanele.
tandd, incearca sa fii penibil in alta parte. cine a facut comparatie cu tade? daca tot ii compari, tade a castigat cumva titlul de golgheter anul trecut? ati fi campioni si gnohere golgheter daca ati juca numai cu chiajna :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.