Alte știri din fotbal
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Deschidere de scor rapidă în Ghencea
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
1
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
1
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
prost esti tu gicule
sunt de acord cu tine cretinescu, dobitoci sunt astea de la otopeni, auzi mai margarite mai mare prostie nu puteai spune, hahalerelor
@ edy - te rog spune-ti frustrarile antisteaua in alta parte...ca aici ne-ai plictisit rau de tot..numai asta scrii cand e vorba de cateva echipe din Liga1. Citeste si articolul cu Buzaul care da meciul lui Dinamo si mai discutam de blaturi. Sau sa iti amintesc CFR-Bistrita, CFR-Rapid, CFR-Dinamo sau PoliTM-Craiova?
ce tantalai, auzi, antrenoru care e la antrenamente cu echipa de atata amar de vreme il suna pe dorinel, care n-a avut absolut nici o tangenta cu otopeniu pana acuma, sa il intrebe pe cine baga in teren. De unde sa stie dorinel? Are vreo bula de cristal cu care decide titularii oricarui "simulacru de echipa"
Astia anunta ca sunt in trarative cu Dorinel...U.Cluj anunta ca diseara Dorinel ajunge la Cj. Hotarati-va !
:)) ce tantalau e edy!! :)))
dorinel la otopeni...ne-am dus dracu...inca 6 puncte pentru steaua...deci 6 cu otopeni,6 cu farul,6 cu buzau...greu de tot
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.