Alte știri din fotbal
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Știri din fotbal internațional
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
1
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Daca terminam turul pe ultimul loc, sigur am si retrograda fiindca bani pentru ceva achizitzii tot nu ar fi. Asa ca, acum, sper s-o balacim macar intre locurile 6-10 si poate de la anul sa se mai miste ceva...ca de vindut, vor mai vinde ceva pustani, dar de adus...
bah ati innebunit de tot cu Kostovski asta....de o luna tot ziceti ca vine ca vine si nimic....cand o sa il vedeti semnand atuni scrieti articole....ca pana acum ati facut 20 de articole ba ca vine ba ca nu mai vine!!!
Variatiuni pe aceeasi tema la Dinamo: ieftin sau gratis, varsta nu conteaza ca oricum pleaca repede. Pana cand acest Anghe(lacheu) va face pe seful docil, flasneta lui Neghinita, nimic nu se va intampla. Ba pardon, mergem in B.
Kostovsky la inecatii aia nici n-avea cine sa-l ajute sa marcheze, pe cand la noi, mai stii?:)))
e rezerva la Brasov si l-am vz ce stie,... poate sa ramana acolo!
NU MAI INEGRITI DINAMO ! Unde-i Rafael Stanescu ?
L-am vazut toti pe Jovan Kostovski cum joaca, cam ce stie si ce poate ... Ce sa zic ... e un jucator slabut ! E pacat ca am ajuns sa depindem de varfuri de acest gen !
tucudean+kostovski si va asigur ca vom marca la foc automat, ne-ar mai trb un inchizator pe langa Tucudean si Kostovski, abandonati pista cu ala din coasta de fildes si aducetil pe Kostovski pe langa Tucudean
...stai un pic...nu sunt dintre cei care asteptau ca dupa asa un ,sa-i zic cutremur financiar care a terminat efectiv alte echipe-vezi Rapid par exemple- Dinamo sa faca achizitzii de sute de mii si sa se bata la primele trei locuri. Ar insemna sa nu stiu pe ce lume traiesc. Dar nici cu modul asta hei-rup-ist ,pompieristic nu pot sa fiu de acord :si jucatorii aia adusi pe 2 lei, observa-i cit se poate de bine,frate, chiar daca nu ai apucat sa ii aduci la trialuri,pentru asta tre' sa ai scouteri si punctul 2: nu pune presiune pe antrenor daca jocul nu merge / inca , fiindca iar ne intoarcem la chestia cu pretzul jucatorilor si la faptul ca Multzescu ti l-a cerut pe X, si tu i l-ai adus pe y.
Ce ghinion ma? Cu lotul actual retrogradam garantat. Sper sa terminam turul pe ultimul loc ca sa i se dea trezirea lui Negoita si sa faca ceva achizitii in iarna. Daca terminam pe 10 turul e tragic pentru ca o sa retrogradam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.