Comentarii (32)
vrajeala
vrajeala  •  01 Mai 2015, 20:32

ce meciuri pot ridica suspiciuni ???herta-m;gldbach , hoffhenheim-dotmund,lorient-bordeaux ce *** sunt meciuri suspecte in liga 1 ???????sunt doar scoruri normale

vrajeala
vrajeala  •  01 Mai 2015, 20:19

va certati degeaba sunati-l pe gino clasamentul este facut de mult . Brasov bate pe Barcelona si scapa pt ca este o echp superba 'u' bate pe real madrid si rapid pierde acasa cu cordoba . Vine Voluntariul , ramane chiajna , viitorul eu speram sa intre si berceniul ev si branestiul

lssah_ss
lssah_ss  •  01 Mai 2015, 20:04
Postat de ion2010 pe 01 Mai 2015, 19:57

Esti si tu nascut sau te prefaci? Ca tot comentezi aici...

***

ion2010
ion2010  •  01 Mai 2015, 19:57
Postat de lssah_ss pe 01 Mai 2015, 19:50

Voi care comentati aici asa sunteti nascuti sau va prefaceti ?

lssah_ss
lssah_ss  •  01 Mai 2015, 19:56
Postat de caneto pe 01 Mai 2015, 19:53

Domnu’ autor anonim şi erou necunoscut, penalty-ul acordat după henţul odios comis de brasşoveanul Hadnagy a fost executat de Cadu şi apărat de Felgueiras. Deci, ratat. Scorul era deja 1-0, golul a fost marcat după un şut neodios comis de Kapetanos la începutul reprizei a doua.

Esti roman si nu te cred . De fapt cam nimeni nu va crede .

ion2010
ion2010  •  01 Mai 2015, 19:56

N-ai cu cine..... niste *** astia de la Gazeta. Toti la un loc atata timp cat nimeni nu semneaza ***

ion2010  •  01 Mai 2015, 19:31

Toate asa-zisele "blaturi" sunt generate de presa! *** incita cel mai mult si induc cititorilor ca sunt blaturi. Apoi, aceleasi ***, se erijeaza in justitiari si de mari luptatori impotriva blaturilor. Cand scrii o asemenea *** trebuie sa fii un ***. Daca cel care a scris *** se si semna, dar articolul este nesemnat. Mai concret, cel care a scris este un LAȘ OR.DINAR, care nu-si asuma im.becilitatile. In locul celor de la Brasov si CFR Cluj as da in judecata ziarul. Sa vedem ce dovezi aduc *** care scriu aici ca meciul din 2012 a fost blat.