Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Fc Dingo viseaza impreuna cu zugravul sef Neghinita , stadioane pline ? : ))))))))))))
acum fac abonament pt prima data!!!FORZA DINAMO!!!
"Ce-a" mai proasta???:)))))) Tu es-ti ce-a m-ai proasta catea dinamovista:)))) Minim 2 ani avem liniste, daca ne ajuta Doamne Doamne, si vinde ciobanul echipa, va fi mare bucurie. Insa, in cazul vostru, negoita va va manca ficatii acest evazionist notoriu. In ceea ce priveste spectatorii, taci naibii din gura ca nici macar celebrele 150 de cupluri nu mai vin toate:)))))
Voi stiti cel mai bine lucrurile astea, asa e. Remember Pepsi. Cei mai utili suporteri sunteti voi, cand se certau actionarii, voi erati folositi pe post de trompete, va aruncau niste banuti si incepeati sa injurati la comanda.
Cand erau 1000 erau pentru ca exista acel conflict si erau multi interzisi. Dar nu despre asta e vorba. E vorba de ipocrizia lui Negoita care da 10.000 de bilete gratuite la copii prin scoli si apoi se lauda ca a adus suporterii la stadion. Daca umpli stadionul cu copii nu inseamna ca ai readus suporterii la stadion. Si apropo de numarul de spectatori, dinamo a avut in sezonul trecut 150 de spectatori cu Severin, scrie si in articol. In privinta asta, avem tot dreptul sa vorbim, dar eu nu am facut referire la asta ci doar un anumit aspect.
Oricum este mai frumos sa ai in tribune femei si copii decat tarani. Orice sa-r intampla sau ce loc vom termina eu sunt mandru k sunt Dinamovist si Iubesc acest club. Nu-s suporter doar de rezultat(ar fi exact cum un copil al nostru nu ar avea note de 10 asta ar insemna sa nu-l mai iubesc?) Hai Dinamo
tu inca nu te-ai convins ca e inutil sa incerci sa convingi o oaie ? ei sunt obisnuiti cu scuipati intre ochi , pumni in bot, indiferenta din partea conducerii si jucatorilor ! le spui lor de actiuni promotionale si de atragere a fanilor ?
Buni sunt si aia ... asa atragi oamenii la stadion , prin promotii si facilitati .... V-ati gasit voi sa radeti , ai uitat cand jucati cu 1000 de oameni in Ghencea ? Si aia nemultumiti si frustrati
Nu da si abonamente gratuite prin scoli ? Ca bilete dadea la fiecare meci. Cate 10.000 si apoi se lauda ca a adus suporterii la stadion. Sa tot umpli stadionul cu copii.
25 de pachete porno Dinamo? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.