Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Ce spui, Franz? Ca sa nu mai vorbesti despre agricultura ca badea Gheorghe iti recomand: http://www.insse.ro/cms/files/statistici/comunicate/com_trim/val_prodagr_r09.pdf Dupa calcule regiunile Vest, Nord-Vest si Centru aveau cam 1/3 din productie. Ia in considerare si faptul ca in Muntii Apuseni nu o sa cultive aia nici grau, nici porumb.
@mirceahoria 1. Presupun ca atunci cand vorbesti despre comunism, iti dai cu presupusul, fiind vorba de evenimente anterioare venirii tale pe lume, deci nu are sens sa intru in detalii. 2. Cand vorbesti despre colectare de impozite si impartirea resurselor, gresesti flagrant. Ca si productie agricola, Ardealul ar fi un fel de Africa, daca nu ar beneficia de suportul celorlalte zone. Banatul produce zdravan, dar ei sunt campioni la evaziune, pt ca tot vorbeai de impozite. 3. Aia cu muncitul in loc de furat e doar o legenda. Cunosc extrem de bine Ardealul, sunt zone in care oamenii se cred seriosi si cinstiti, doar pt ca sunt prea puturosi si ca sa fure, dar sa munceasca...
Asa si-au conservat electoratul si in Cluj, doar ca acolo s-au folosit de Paszkany. Si el de ei, la greu. Veti vedea ca vor incerca astfel de manevre la Craiova si Timisoara.
Acum vreo 15 era bataia de joc a generalilor si a lui Viorel Paunescu care vindeau tot ce apucau pentru a finanta campaniile electorale ale PSD-ului. Acum vreo 30 de ani Iordanescu, Lita Dumitru&comp vindeau meciuri pentru a face un ban in plus.
Acum 25 de ani Steaua era campioana Europei, azi Steaua a ajuns bătaia de joc a lui Becali. Mă uit peste imaginile din finala Cupei Campionilor Europeni din 1986 şi mi se face pielea de găină ca Andrei, deşi am văzut aceste imagini de nenumărate ori. Dar un eveniment unic în istoria fotbalului românesc nu poate fi trăit altfel, mai ales că sufletul meu e roş-albastru şi aşa va rămâne până ce sufletul meu va înceta să mai existe sub forma bătăilor inimii.
Intoarcea in " Templul fotbalului romanesc" ultimul atuu spre un nou titlu. Mi-e dor de Steaua :X:X:X !!!
Mai"digei"baietel destupat la minte! Dar tu esti chiar prost de pute de la mare distanta! Voi miticii chiar va credeti asa destepti?Ce curul meu ai tu de impartit cu ardelenii?Bai fraiere de doi lei, noi ardelenii ne-am saturat de comunism si daca voi"desteptii din bucuresti" vreti sa va intoarceti la comunism nu aveti decat, dar pentru asta ar trebui ca noi Ardelenii sa va dam un sut in cur ca si asa traiti de pe urma muncii noastre.Gandeste-te bou cu minte de gaina ca voi traiti acolo de pe urma impozitelor adunate din toata tara si care sunt in marea lor majoritate adunate de la noi din Ardeal si asta pentru simplul fapt ca pe aici se mai si munceste nu doar se fura.
Eu iti dau un alt indiciu. Odata cu Agaseala au venit un "mare" antrenor si un "sublim" manager. Stii cine sunt, nu? Si ce bani au cheltuit...si pe ce petarde...si ca tot "marele" antrenor l-a adus pe Mache pe banca....
"omule" FC Vaslui nu exista pana sa nu o ia Porumboiu. De un an de zile au interzis la transferuri de cat de multa minte si bani de bagat in fotbal Porumboiu. Patronul Astrei e cel mai bogat dintre patronii din fotbal si unul din primii 5 din Romania...cati bani a bagat la echipa de cand e? Ce jucatori a cumparat? Petrolul e tinuta in spate de municipalitate si a ajuns in liga I dupa nici nu mai stiu cati ani in liga a II-a. C.F.R. si U Cluj sunt echipe din...Ardeal, adica stii tu, descultii aia carora nu le-a facut Ceausescu nimic dupa cum ziceai chiar tu. Cine baga bani la Cluj, nu o sa bage niciodata peste Carpati. Straini in Romania? Doar daca vor sa dea tunuri ca Zambon.
corect jiji este cancerul Stelei...dar observ ca toata lumea omite o persoana pe care eu o vad a fi raul cl mai mare in acel club si anume argasitu! coincidenta sau nu,din 2003 pana in 2007 ,cu acelasi cioban echipa a avut rezultate cat de cat....dupa 2007 a venit presedinte acest argaseala...coincidenta sau nu echipa de atunci incoace este in cadere libera
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.