Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
tu unde locuiesti prietene? esti din Bucuresti? cunosti Bucurestiul? ia mergi tu si "viziteaza" imprejurimile stadionului Ghencea sa te convingi singur si dupa aia vino sa comentezi aici ca visam noi conspiratii. intre Bd Ghencea (plus prelungirea Ghencea) si Sos Antiaeriana-Sos Alexandriei...erau numai unitati militare care aveau sute de hectare folosite ca baze de instructie si mai ales unitatea de tancuri din Ghencea....te rog sa mergi sa te convingi ca acele terenuri nu mai exista,acolo sunt doar cartiere de vile si blocuri facute de shmecheri care au dat shpaga frumoasa marelui Oprea...tot ce le mai sta in coasta este acest stadion! trezestete!
Midia Navodari? Adica echipa de fotbal? Tractorul Brasov, U.T.Arad(poate te prinzi de la ce vine U.T. ala). E drept, nu a facut universitati sau fabrici prea multe pentru ca ele existau deja...pentru ca existau deja, iar Nicu Ceausescu s-a dus prim-secretar la Sibiu, nu la Botosani. Probabil ca tot neamul tau tanjea dupa manusile facute la Tg.Mures si bocancii de Clujana.
foarte bine punctat ma bucur ca mai exista suporteri care tin ochii deschisi ca sa stie toata lumea GIGI BECALI = CANCERUL STELEI cand o sa inteleaga toata lumea chestia asta .....
Adica, Steaua din anii '90 era echipa lui Valentin Ceausescu si a lui Alexandrescu?:)) Tu cu cine tineai, cu Valentin Ceausescu sau cu Steaua?...Cand "Steaua lui Becali" se califica de trei ori la rand in Liga Campionilor si era la un pas de finala Cupei UEFA, nu mai tineai cu Steaua ca era ... "a lui Becali"?...
Recunosc, m-ai blocat:)) ... -"sa negocieze un contract avantajos cred ca sunt cu sutele in romania"... Zi-mi si mie unul, macar! Si cum, ala negociaza singur, numai sa se arate?:)) -"Jiji s-a dat mare grandoman pana a vazut ca a ajuns la fundul sacului.".. Adica, daca nu vrea sa plateasca impozitul aberant de 47.000 euro pe luna a ajuns la fundul sacului? Tot la fundul sacului a ajuns si daca a bagat, numai in ultimul timp, 1.400.000 euro pe Costea, cel mic, 1.000.000 euro pe Bourceanu si Nicolici, 700.000 pe Chiriches, 600.000 pe Matei, 400.000 pe Bajenaru si Popa, la care se adauga salariile lor?
in ardeal si in banat sunt cei mai civilizati oameni frate..ei nu au fost indobitociti de comunisti..fa intai o vizita in ardeal,apoi in oltenia.sa vezi diferenta
Ce? Acest gheneral analfabet vrea voturi pe seama echipei STEAUA? NICIODATA ! Cind acest magar de gheneral va avea cv-ul obtinut pe cimpul de lupta abia atuncu poate sa pronunte numele de STEAUA! De A. Iordanescu ce sa spin? UN OPORTUNIST SADEA! Pacat ca a fost facut "gheneral!
sa dea 1 milion nu vine nimeni . dar sa negocieze un contract avantajos cred ca sunt cu sutele in romania , doar Jiji s-a dat mare grandoman pana a vazut ca a ajuns la fundul sacului .
parerea mea este ca gigi tre sa lase steaua. si sa nu se mai intoarca in ghencea cu saracia asta de echipa. asta nu e steaua. asta e echipa lui gigi. fc pipera, steaua 2003 sau cum o vrea el sa-i spuna. in sfarsit, vad multi aici care privesc cu ochi buni intoarcerea lui gigi in ghencea....pacat. de aia e steaua unde e. visati toti la conspiratii cu mall-uri, cartiere rezidentiale....etc. si daca ar fii...tot mai bine asa decat sa fie echipa lui gigi.ca pana la urma o sa cumpere cineva palmaresul,sigla tot ce tine de steaua si steaua o sa renasca.
Degeaba ai ochii deschisi daca porti ochelari de cal!:)) Pai cum si-au gasit investitori echipele de care spui? Iti spun eu, punandu-le la dispozitie toata infrastructura necesara, chiar stadioane noi, moderne (U. Cluj, Petrolul) sau concesionandu-le pe multi ani (CFR). Autoritatile locale de acolo fac totul ca sa sustina echipa de fotbal. Ai auzit ca vreo alta echipa sa plateasca cca 1 milion de euro pe an ca sa foloseasca o baza sportiva publica, veche de peste 35 de ani, numai ca asa vrea cel care o admistreaza vremelnic? Esti naiv daca crezi ca vine vreun investitor sa dea un milion de euro pe an numai ca sa se "mandreasca" cu sigla si palmaresul Stelei?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.