Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
lasa mah nu mai fiti suparati ! o puneti de o liga voi , juventus , fener , om , porto in care valiza poate interveni prin min 5 , se pot cere 3 time-out pe meci pentru a negocia o intelegere cu un jucator al adversarului si cei care nu au bani in punga sau prime promise adversarului vor fi suspendati si drastic amendati pentru ca nu sustin fair-playul in fotbal !
ce o sa mai guitati mha frustratilor daca Uefa nu o sa-i sanctioneze?
Ești frustrat ? : )))))) Băi , tu nu ințelegi românește ??
Depinde de ce vrea LPF sa judece! In trecut a judecat daca premierea a fost sau nu regulamentara. Acum, cand instanta a decis ca nu a fost vorba de nicio "premiere" ci pur si simplu DARE DE MITA, ar trebui sa se judece in functie de ce prevede regulamentul pentru DARE DE MITA!!! Ce sa judeci pentru o premiere care nu exista?!? Exista DARE DE MITA!!!
Sportul Studentesc ,Poli Timisoara ,Universittea Craiova mai nou Rapid si "U" Cluj retrogradate pentru cauze mult mai putin grave decat cea a aStelei ...Deci astept ca anul viitor in liga a doua sa vedem derbiuri de genul :Rapid -Steaua sau Steaua "U" Craiova ....Este singura pedeapsa care poate fi data Stelei ,excluderea din Cupele Europene si din Liga 1
Sa se duca liber pe campii, ce sa-i fac eu? :))
ee ce vb mha ,te pui cu cin' te-ncurci ?
:) ))).A fugit.
Cu aia care joaca la masa seara de seara...
A fost blat cum a fost Dinamo-Viitorul..Dinamo a fost sanctionata(depunctata) pt non-combat OFICIAL nu pe site-uri..Asa ca mai intereseaza-te catelule inainte sa deschizi botu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.