Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
0
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
dar stimatilor,ati facut o statistica a suturilor trase de dodel prin tribune sau peste acestea pt ca in fiecare meci si-a incercat norocul. veti ajunge la concluzia ca dodel Piciorscurt a dat un gol la aproximativ 60-70 suturi ceea ce ar trebui sa nu va mai inflacareze la un gol intamplator...
Iar renaste ?
penibili suntei bai ziaristilor , auzi renasterea lui tanase . De jucat nu a pore ajucat fotbal in meciul asta , ci doar a dat goluri, insa numai dupa un meci nu poti vorbi de renasterea lui tanase
bai baieti nu il mai umflati atat. Pe ce post joaca baiatul asta , este cumva fundas. numarul de goluri marcate de acest baiatesste mai mic decat numarul de goluri marcate de fundsasi. El o psa nu stioe sa dea - o spune Hagi , el goluri da odată la 5-6 luni , asa ca nu il mai faceti mare fotbalist.
de-asta romania nu mai are rezultate. ca ziaristii astia tampiti ii umfla pe catastrofele astea gen tanase. sa fii intr-adevar fotbalist, trebuie sa joci constant bine. pana la urma ce a realizat tanase?!! un gol?!!! o nimereala si atata tot. pune-l sa faca un dribling, habar n-are
Scuze:; Dodel, în 133 de meciuri în campionat, în 7 ani , a marcat doar 6 goluri.Urmează dedicaţia:
gata ... a facvut steaua un mecvi bun .. toti gsp'isti cu "super steaua" ... sunteti mai penibil decat gigi, ala macar e cioban nebun, voi insa ce sunteti?
Dodel, în 133 de jocuri de campionat, în 7 ani, a marcat doar 7 goluri..."Că a jucat destul de mult/Şi goluri a marcat doar şase/De vină-i un motiv ocult: /Piciorul lui de lemn...Tănase!"
Dodel, în 133 de jocuri de campionat, în 7 ani, a marcat doar 7 goluri..."Că a jucat destul de mult/Şi goluri a marcat doar şase/De vină-i un motiv ocult: /Piciorul lui de lemn...Tănase!"
LASA OMU SA SPERE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.