Alte știri din fotbal
Adrian Mutu, nemilos după Turcia - România: „Echipă mică! Au fost mult peste”
0
Aurel Țicleanu numește un moment crucial din mandatul lui Lucescu: „Utopie!”
0
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Bine le mai zici! Daca nici Craciunescu (care paarea singurul credibil) nu poate sa faca nimic, nu mai e nimic de spus! Totul are o culoare ,,corcita''! Daca ne conduc ungurii in tara noastra...Mai spunem ca ,,Tribunul'' e nebun...Sa fim seriosi!
Ziaristi decacat! titluri jenante si afirmatii care nu se bazeaza pe nimic real.Astia strica fotbalul si pe urma altii
Ai dreptate,insa uiti sa spui cum a castigat Rapidul titlul cand 90% din arbitrii din prima liga aveau magazine Samsung.Luce senior il invatase pe Copos ce sa faca.In privinta lui Topan si Anderco probabil a lucrat judecata divina,judecata care sper sa lucreze si in cazul celor de acum:Kovacs,R.Petrescu,Robert Dumitru si,in general,impotriva celor care sunt arbitrii "de casa" pentru orice echipa.
muresan, inca nu-ti dai seama cat de jenant esti? s-au inbunatatit arbitrajele? da , in favoarea voastra. acum se fac pe fata. apare noul vs protector la tv se smiorcae cateva minute, face o gluma si uita sa suspende pe golanii in negru care va fac jocurile! tu nu realizezi ca nu ai nici un merit in "performantele" clujului?
dinamovistii, pe alte vremuri au avut cam tot timpul " arbitrii casei " ( Vasile Topan, Otto Anderco, etc ), arbitrii care faceau campionate pentru dinamo ?( pe atunci ei faceau regula in fotbal ). Singurul care n-a fost de acord a fost MARELE DOBRIN, care in 79 in groapa i-a batut singur cu Anderco la centru care a furat cat a putut, dar de fiecare data DOBRIN i-a executat si au castigat titlul de campioana, meciul fiind in ultima etapa si decisiv. Fiecare din cei 2 arbitrii au arbitrat corect o data. Consecinta: au fost urmariti penal, Topan a murit de inima rea, Anderco a stat putin la puscarie. Asta a fost dreptatea lui dinamo si probabil ca asta si-ar dori si acum !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.