Alte știri din fotbal
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
FC Botoșani a ținut-o în șah pe Ludogorets!
0
Cătălin Munteanu trage semnalul de alarmă: „Dinamo cu greu se va califica în play-off”
0
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
7
Știri din fotbal internațional
Bubista, selecționerul devenit celebru la Mondial, a avut parte de o surpriză la conferință
0
Statistică bizară în Canada - Maroc: s-a întâmplat pentru prima dată în 60 de ani
0
Selecționerul numit pentru două meciuri la Campionatul Mondial și-a anunțat decizia: „Înainte de a pleca...”
0
Carlo Ancelotti le-a răspuns contestatarilor: „Un singur om îmi poate da sfaturi!”
1
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
5
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Băi Iedi, tu ești în stare și de un articol sportiv sau atâta știi, să provoci și să bagi bățul prin gard ???!!!
De prost ce esti nu ai inteles esenta comentariului! Nu degeaba iti spun toti...randoom, prostalaul gesepeului !
Șterge-te la gură că numai mizerii scoți pe ea !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar a mai facut un articol domnul Eduard Apostol..Cuvantul cheie e ..l-ar! :))))
Burleanu e de vina...trebuie buget inainte de intrarea in campionat ! Conditie de licentiere !!!!!!!!!!!!!!!!
Mulțescu a antrenat în Turcia și în zona arabă și a câștigat bani frumoși, Țălnar are afaceri în Alba și Brașov ! În plus sunt antrenori cu demnitate și caracter care nu au venit pentru bani la Dinamo, nu preshuri ca la tzarcul lui Becali ! Nu ti-e rușine să vorbesti despre oamenii ăștia așa ?
Circ. Cei de la dinamo au ajuns rasii campionatului, atat sportiv cat si financiar.
mai repede iti bati tu 2 cuie in tastatura sa nu mai apari pe toate articolele!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.