Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Daca era franar, nu dadea gol de la jumatatea terenului cu botosani
Oare ce datorii are Contra la Borja Vale de melcul ăsta e titular non-stop ? Pe bune, am ajuns că cred că melcul îl amenință cu bătaia pe Guriță dacă nu îl joacă non-stop. Altfel, nu-mi pot explica cum un asemenea frânar poate juca titular la o echipă de liga I. Cosmine, ia suna-l pe Dan Petrescu și întreabă-l, el l-ar fi băgat vreodată titular pe Borja Vale ?
Borja Vale e un pericol pentru Dinamo. Un melc care frânează tot jocul. Orice minge care ajunge la el e întoarsă înapoi. Din păcate, Contra e depășit de situație. Cum naiba să nu vezi asta ? Pariu că dacă joacă fără Borja Vale și cu Camera, Fabbrini și Andreas Mihaiu va câștiga ?
Eh, alta era treaba dacă era Radu Petrescu...
Dispăreți cu toții, caricaturilor!
Pai ce sa schimbi, daca toate merg brici ?! Si noi credeam ca vesnicia s-a nascut in satul romanesc...
Spaniolul chiar are dreptate, dinam0 e pe un loc nemeritat. Trebuia să fie pe ultimul loc dacă arbitrul era corect și dădea penalty contra dinam0 !
Ăsta n-a fugit? N-a fost dat afară, cu bagaje, cu tot, și scos în stradă de către GSp?
"strategie" și Dinamo nu prea se potrivesc, nea Iedi Netalentatul Apostol al Peștilor Împachetați.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.