Alte știri din fotbal
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
1
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
8
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Știri din fotbal internațional
Au aliniat cea mai bătrână echipă de start din istoria Cupei Mondiale!
1
Belgia - Iran » VAR anulează o reușită venită după o schemă grozavă!
0
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
1
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Felicitari d-le Talpan, sunt ferm convins ca veti reusi sa obtineti banii, aveti o hotarare irevocabila, prin urmare nu aveti cum sa nu castigati acum.
vorbesti de fcrb aka rusinea rapid,care trebuia desfiintata de 2 ani la fel ca dinamo alta rusine natioanla,milioane de euro datorii la stat !cat despre talpan si boroi,niste mizerii,din 2004-2014 nu s-a sesizat nimeni,acum gata vor bani ,hotii astia ,rusine !
Dar din 2004 până în 2014 distanță de 10 ani ca nu suntem orbi, unde a fost MAPN asta? Vindea gogoși în parcuri publice de ce nu s-au sesizat timp de 10 ani aaaa plan bun lăsăm așa să crească steaua în cotă lăsăm să facă Becali investiții și după mâncăm cât putem de mult, tipic românesc ...ce investiții a făcut MAPN la clubul Steaua între ani 2004-2014? Ca dacă verificam doar au luat bani de pe cârcă ei....și ce prejudiciu de imagine pe ce investiții? Făcute de către cine? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu e deloc exagerat...fcsp are in spate o armata de sforari si infractori care o sug de bani pe sarmana barsana...
made by romanikka
Gugustiucule, vrei sa-i vezi pe generali cum ridica mana? Exista inregistrare!! Acum MApN-ul vrea sa-i fure echipa kui Becali!! Adica o restauratie, o nationalizare!! Generalii vor sa mai "mulga" de la Becali!! Capisci?
in 2003 a ti cedat totul gratis! TALAPANE, te paste d.n.a ul
De ce nu-i explica cineva d-lui Talpan ca una este sigla si alta este marca!!ICJC face referire la sigla!! Un desen reprezentativ!! Un simbol!! Cu marca este alta poveste!!
Nu e normal ce fac cei de la armata dar nici ceea ce face gigi becali. Cred ca steaua ar trebui un alt investitor,unu' cu potential financiar consistent si suflet rosu albastru. Nu unu care vrea sa isi faca imagine pe aceste culori. Jiji nici tu nici armata nu sunte-ti STEAUA!!!
Echipa nu a fost furata! Echipa a fost cedata care AFC la cererea FIFA, si apoi vanduta la FCSB din lipsa de rezultate si bani! Ala nu e furt! Sa nu uitam ca Becali a adus echila la zero datorii (inclusiv plata datoriilor catre propriul finantator)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.