Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
5
Știri din fotbal internațional
FIFA vrea pauză ca în Super Bowl în finala Campionatului Mondial: 30 de minute?!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Înfrângerea Franței, urmată de peste 160 de arestări în Paris și Lyon
0
Record de audiență la Franța - Spania » Incredibil câți oameni au urmărit semifinala Mondialului pe Antena 1
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Asa sunt si eu Tibi ....ca rechinul ala din" Finding Nemo" !! Ma jur ca ma fac vegetarian dar cind simt miros de o///aie mie greu sa ma abtin . Cind o.aia e ranita simt mirosul de singe si nu mai pot sa ma abtin !!! Degeaba doresc sa devin "red dog" vegetarian !!! Am nevoie si de proteine . HAM HAM !!
Mare rezultat si pentru selymes asta: 1-1 la Craiova unde a batut cine a vrut si cine n-a vrut in ultima vreme
normal ca vrea, trebuie sa poata insa! cu valoarea asta in formatie cateii o luau mereu si omul tine minte; altceva nu vrei sa le faci?
Imperator mai lasa-ne. Nationalist gretos ce esti!
auzi la el, cica vrea sa bata Steaua, nu cu 1-0 ci cu 3-0, batutear soarta pe trecerea de pietoni.
ba franzela la cine esti tu antrenor ma....daca ai putea... dacaaaaa
Ce te poti astepta de la schilozii astia? niste bolnavi mintali,plini de ura si xenofobi.niste rebuturi ale societatii romanesti.un om normal nu ar face diferenta pe criterii etnice si rasiale.Selymes este si va fi un model ca fotbalist si un caracter cum mai rar intalnesti.fotbalistii din ziua de astazi ar invata mult de la el.pacat ca oameni ca el se nasc atat de rar si nu sunt apreciati si respectati asa cum merita!
may asta may rumun, nu te ajita prea tare, tu poti sa treci danubia inapoi la bunicii tai in Jugoslavia.
Naționaliștilor thembeli, Selymes a fost un fundaș excepțional, din „generația de aur”, care a jucat la CM și la CE și care, acum, e unul din cei mai buni antrenori din ROMANIA! Înjurați-l cât vreți, dar omul ăsta a făcut ceva pentru ROMANIA. Voi ce ați făcut pentru țară?
ungaria nu e RO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.