Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
La Academia R ( sau a toporasilor cum mai e ea cunoascuta) nu conteaza daca joaca cu juniorii ...sau cu pensionarii :))) Diferenta e facuta de fluierasi ( mobila stie de ce ) :)))
Arunca in aer pe dracu, sinteti penibili! Foarte bun acest punct, creste distanta fata de urmaritoare. Nici o echipa nu poate bate tot.
Umpluturile vor decide lupta la titlu și Rapid pentru ce tămbălău făcut Becali va juca cu juniorii spre satisfacția celor care injură Rapidul.Titlu va merge tot la Cluj vor face și ei o Omenie.
Leo Grozavu a jucat la Dinamo , acum e antrenor la Iași, în ultimul meci i-a bătut cu 3-1...asa ca, vizionarea în exces a filmelor Sf dăunează grav singurului neuron funcțional.. ai grija !
Dacă nu marca Ștefănescu aveam 500 de comentarii despre supunerea maghiarilor, telefoane, facebook-uri, de toate. Bine că a marcat ăla, așa pot dormi liniștiți cei care visează doar când scriu pe-aici.
Ungurii aka Stefanescu,Paun,Tudorie,Balasa, Ciobatariu , Dumitrescu etc? Noi suporterii echipei suntem unguri dar sa nu uitam si pe cei romani care sustin echipa. Care e problema ta omule ? Nevasta a fugit cu un ungur sau esti crescut de mic sovin?
nu bre, e de la cluji, mereti ba !
Până luni e un meci mâine nu? Hai să vedem
Bergodi a reușit in acest meci !
La popice sau la ce sport ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.