Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
AS Roma - Fiorentina: Radu Drăgușin e titular! Gol SUPERB în prima repriză
0
Manchester City a rezolvat transferul » 40 de milioane pentru extrema „alergică” la gol
0
Concurență pentru Tottenham: și Manchester City vrea jucătorul lui Liverpool!
0
Gianni Infantino mai are și susținători! » Samuel Eto'o îl apără pe președintele FIFA: „Nu a făcut nimic greșit!”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
CFR-ul va avea de jucat ”doua amicale”, asta e clar !! In ultima etapa se va decide campioana !!
Cea mai proasta (oare de la cap vine?!) idee a FRF sa decida jucarea finalei cupei inainte de sfarsitul play-off-ului. Au distrus interesul si sportivitatea finalului de campionat sau au ajutat unele echipe. Prietenii la nevoie se .... revad.
e prea greu jocul asta pentru mintea ta ingusta, data viitoare uita te la desene animate, poate acolo pricepi si tu ceva !
meci de *** ce se bucura mm asa probabil aia spus jiji ca il da afara daca nu castiga nimic .... fotbal de nimic nu o sa ma mai uit ca nu am la ce
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-s nici fcsb-ist/stelist si cu cu atat mai putin Sepsist. Ce-am vazut azi: o echipa cu talente individuale clar superioare adversarei si alta echipa cu antrenor si inchegata. Fcsb ar fi mult mai periculoasa cu un antrenor bun, lasat sa-si faca treaba. alentul vs. munca s-au cam complementat, golul venind dupa o faza de Stan si Bran, altfel cred ca se-ajungea la 11 m. Ce sa zic, pentru Europa ma bucur ca a luat Fcsb. Abia au fata ei de Europa, Sepsi nici atat. Dupa ce ca nu avem puncte europene, aia ne mai lipsea. Alta mana moarta.
nu va speriati,Steaua nu se relaxeaza cu cfr. batem tot pana la final si urcam pe locul 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.