La astia pana si clonele lor sunt suporteri de rezultat ! Nu vezi unul pe aici. Daca inscrie fcsb acum, se activeaza si mama clonelor, o sa fie un iures incredibil si comentariile vor ajunge la 400 ! Urmeaza..

Postat de juliusmad pe 22 Iulie 2019, 23:25

ce zici bre acolo? reformuleaza :))

Fii antenă, lasă vâsla, e nea Gigi în direct:))

1823450594385051
Cristan Schwartz  •  22 Iulie 2019, 23:18

4.000 de spectatori au fost prezenți la meci-trebuie sa ceara banii inapoi!Daca n-ar fi fituicile de impachetat peste care sa laude elucubratiile ciobaletelui branzos poate ca ar fi altceva! asta arata adevarata valoare a "perlelor" de sute de milioane...de ruble rusesti:) Antrenor complet paralel si lipsit de idei...cel mai bun om de la FCSB a fost Salomao care a jucat 15-20 de minute, are 3 clase peste tantalase , bapeu si ala cu pasarica tatuata pe gatlej!

aress123
aress123  •  22 Iulie 2019, 23:06
Postat de samertx pe 22 Iulie 2019, 22:55

O mizerie de arbitraj, cum ne-a obișnuit Gigi. :))

Iti iese rautatea prin caciula. Reusesti sa faci o impresie...apoi te napustesti cu ciocanul pe ea si o faci praf...tipic dinamovist.

cornelconasu
cornelconasu  •  22 Iulie 2019, 23:05

De pe vremea lui Pădureanu nu am mai văzut un arbitraj atât de nesimtzit ! DOUĂ penalty clare pentru Sepsi , a dat 20 de lovituri libere doar o da *** gol, cartonașe cu duiumul, faulturi inexistente pentru aceeași beneficiari , în schimb nu a dat galbene clare pentru leordeni (Coman (două), Nedelcu....) IAR FURAȚI și în campionatul ăsta ??!!! Faceți o pauză odată la 10 ani măcar, hoților !

fairplayromania
fairplayromania  •  23 Iulie 2019, 02:56

Becali ar trebui să fie mîndru ca nu l-a bătut Sfîntul Gheorghe.....

observator_federal
observator_federal  •  22 Iulie 2019, 23:37

Ultimul trofeu din istoria FCSB, a fost o Cupa Ligii, în care finalista Concordia Chiajna a venit aproape direct de la aeroport, după un sejur prelungit și "cu peripeții" într-o Turcie cu lovitură de stat... Și totuși a fost nevoie ca arbitrul Avram (tot el?) să acorde echipei lui Gigi un penalty decisiv (și imaginar) în minutul 110 din prelungiri... Atunci nu se putea amâna acea finală, de foarte mare interes (400.000 euro pentru Gigi)?