Comentarii (377)
poison_1  •  11 Mai 2019, 19:29
Postat de andrei.f pe 11 Mai 2019, 19:24

Jocurile le-au facut de mult arbitrii. Adevata valoare se vede in cupele europene unde cfr va fi eliminata din primul tur. Nu mai arbitreza hotogani romani. Steaua trece de primele trei tururi, in play- off, mai vedem !

Steaua trage să promoveze îl Liga a 3-a, prostule. Porcaria ta se numește Fotbal Club FCSB (se citeste FîCîSîBî), are sediul în Popesti Leordeni, culori galben-roș-bleu, stadion "Centralul Peundeapucam" și palmares din 2003 până acum.

herman25  •  11 Mai 2019, 19:09
Postat de redshow pe 11 Mai 2019, 19:06

Va fi sarbatoare in seara asta in Luxemburg, Andorra, Malta , Liechtenstein sau San Marino.

Gigistul extrem de prost e si el aici.

herman25  •  11 Mai 2019, 18:21

Prima victorie a lui sepsi din play off.

lapusneanul  •  11 Mai 2019, 22:53

i-a iesit pronosticul prostului randoom, cvadrupla istorica e facuta..:) cvadruplii vicecampioni..hahahaha

para.para  •  11 Mai 2019, 22:42
Postat de 4_ani_locul_2 pe 11 Mai 2019, 22:34

De ce te numesti FCSB ( FC Steaua Bucuresti ) si tu esti o echipa din Ilfov ??? Ce ar fi sa spuna si cel care sta in Balotesti ca este bucurestean =))))))))))))))))

Este echipa din Ilfov pentru ca sb dintre initiale nu inseamna Steaua Bucuresti decat in visele ambalatorilor gigisti si a publicului lor tinta.

juliusmad  •  11 Mai 2019, 22:06
Postat de poison_1 pe 11 Mai 2019, 22:04

Nu-i cam ciudat că scrie Sepsi vs FC FCSB? Or fi băut ăștia?

Tu ești postac, ce sa vorbesc eu cu tine?? :))

hector13  •  11 Mai 2019, 21:33
Postat de poison_1 pe 11 Mai 2019, 21:18

Victoria nu îi asigură Craiovei locul 3. Dacă pierd în ultima etapă vs Viitorul, o să termine pe 4. Un X e perfect și pt CFR și pt Craiova. FC FCSB a ratat titlul și a intrat în anul FALIMENTULUI.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx  •  11 Mai 2019, 22:32
Postat de juliusmad pe 11 Mai 2019, 22:25

:))) cine e imperator? Știu ca foxy nu prea te are la corazon :)))

Mă mai și confundă, săracul. :)) Imperator e berlinezul, băiat bun de felul lui, rezistent la efort ca nimeni altul. :)) Nu știu când dormea tipul, că prea mult nu cred c-o făcea, dar e treabă veche, pe vremea când eram pe aici ăștia mai purii. Eu am mai avut contul ăla cu newentry, dar mi l-au blocat băieții rapid, mai fac ei titluri: New entry pe piața X, Y și dădea bine. Alt cont n-am, n-am nevoie de altul.

cfr_cluj_campioana  •  11 Mai 2019, 22:30
Postat de 4_ani_locul_2 pe 11 Mai 2019, 22:24

Campioniii lumii suntem noi 4.2 !!!!

Cvadrupla! Cvadrupla!! Cvadrupla!!!

cfr_cluj_campioana  •  11 Mai 2019, 22:28

***