Alte știri din fotbal
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alosno, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Auzi obositorule, dar de olteni ce auziră ăia din Europa, ce auziră? Nimic, liniște, nu existați. Poate doar când vă mai bateți între voi ... Băi maturizează-te și nu-ți mai pierde jumătate din viață spunând prostii pe gsp.
Mult au mai îndurat gazetarii noștri sportivi seceta de goluri și de puncte din Superligă a Fcsbului, scorurile dezastruoase din Conference League (deși nu a murit nimeni din asta) și "inovațiile" strategului din Pipera... Ei bine, la primul succes mai de Doamne ajută, presa noastră sportivă a izbucnit precum vulcanii din județul Buzău, inundând piața cu titluri cu care se poate alcătui o antologie a infantilismului în massmedia. Băi maturizați-vă, Europa nu a auzit de "eroii de la Sf. Gheorghe" sau "prestația stelară" a lui Târnovanu, ci doar de umilința - cu repetiție!- cu Silkeborg!!
Iestraordinar, de câte ori vreun fecesebist intră în grațiile presei, automat ni se dezvăluie și fața lui "umană", iar replicile lui (că interviuri i se iau și seara și dimineața, la sculare și la culcare) sunt catalogate ca geniale, ironii crunte sau măcar aroganțe narca Fcsb... Așa i-am "cunoscut" pe Tănase, Man, Moruțan, chiar și Tavi ne-a apărut ca un geniu neînțeles. Nimic despre Silkeborg.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.