Poate ar trebui ca Radoi sa înceapă sa antreneze echipa asta căci nu se vede nimic și iar ne vom face de rasul lumii în Europa, dacă vom ajunge acolo. Echipa joaca groaznic, defapt nu joaca nimic, și nu putem invoca mereu norocul. Trebuie sa jucam fotbal.

tikitakabarceloona  •  30 Octombrie 2022, 13:53
Postat de LeoSima pe 30 Octombrie 2022, 01:35

Dtmnsnfjjwnjfjjnamwofjnma. Bravo:))))

doubleti
doubleti  •  30 Octombrie 2022, 13:08
Postat de dansy pe 30 Octombrie 2022, 10:18

Când fcsb sau CFR câștiga in prelungiri sau cu ajutorul arbitrilor nu mai zice nimeni ca au fost norocoși sau ca au câștigat nemeritat! Despre faza cu faultul asupra lui Vatajelu VAR a fost inexistent iar cei din carul de transmisie nu au dat decât o reluare irelevanta.Ori nu au camere suficiente(la un asemenea meci)ori sunt Rău intenționați.Rusine digi și VAR. Rusine și comentatorilor care nu au cerut mai multe reluări din carul de transmisie și au trecut ff ușor peste faza respectiva.Dacă esra fcsb in acea situație ar fi fost reluări dintoate unghiurile și un roman de comentarii! Este mare oftica!

Esti naiuv frate. Eu inca astept reluarea cu "simularea" lui Baiaram din meciul cu UTA, si aia merita data, pentru ca acolo sigur a fost penalty. Aseara nu a fost penalty la Vatajelu, faultul s-a produs inafara careului. Cat priveste reluarile, comentatorii degeaba cer pentru ca ei nu sunt in legatira cu carul de transmisie, acesta este independent de televiziunile care transmit meciurile. Aceeasi transmisie este si la Digi si la Orange si la Prima, deci nu au treaba cu televiziunile. Ce ma surprinde pe mine este modul selectiv in care analizeaza arbitrii VAR, adica cu preponderenta fazele avantajoase pentru CFR si fcsb. Pai de aia au asteptat astia mai repede VAR-ul, pentru ca VAR-ul intervine sigur acolo unde i-a scapat arbitrului si avantajeaza aceste 2 echipe. Eu personal nu-mi aduc aminte vreo faza care sa fi favorizat in mod expres alte echipe. Imi aduc aminte ca la meciul cu Voluntari, cand noi asteptam confirmarea penalty-ului, ne-am trezit de fapt cu un hent aproape inexistent. Daca era vorba de CFR sau fcsb pun pariu ca nu intorceau faza asa de in spate, cum de altfel nu au intos faza la meciul nostru de acasa cu Sepsi, cand la primul gol al covasnenilor noi de fapt am avut corner. In mod normal, VAR-ul ar fi trebuit sa intoarca faza si sa ne acorde corner, ca asa spune regulamentul, daca rezulta vreun gol in urma unei greseli in defavoarea echipei care a primit gol, atunci se intoarce faza in favoarea echipei dezavantajate in prima faza. Bine ca am castig

elefterie
elefterie  •  30 Octombrie 2022, 11:28

Rămânem cu un mic regret, totuși, pentru faptul că Roguljic nu făcut 2-0 la lovitura liberă trimisă în bară în minutele de prelungire ale meciului... Ce ar mai fi zis atunci contestatatarii Craiovei??

legio.sud
legio.sud  •  30 Octombrie 2022, 10:36

Dacă era 10sb ( bercenarii ) , se smiorcăiau comentatorii și analiștii obedienți continuu 30 minute dar așa … batista pe țambal , oricum exista foarte mult fair-play la Universitatea , au recunoscut ca au câștigat cu mult noroc , clujenii sau bercenarii nu recunosc când câștigă cu arbitrii niciodată !