Comentarii (65)
steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  20 Iunie 2020, 17:58
Postat de marele_mos_craciun pe 20 Iunie 2020, 17:56

***

Hai cu morata, muri, raruan, frate bro.

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  20 Iunie 2020, 17:57
Postat de marele_mos_craciun pe 20 Iunie 2020, 17:56

***

Bine ai venit bro!

marele_mos_craciun
marele_mos_craciun  •  20 Iunie 2020, 17:56

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

n_au
n_au  •  20 Iunie 2020, 17:56
Postat de steauanuefcsb pe 20 Iunie 2020, 17:55

Esti frate cu randum laslase? Amandoi impartiti un neuron banuiesc.

Johnmick e la caterincă, îl parodiază pe prostovanul greoi Lașlaș. :))

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  20 Iunie 2020, 17:55
Postat de johnmick pe 20 Iunie 2020, 17:32

Pai anul trecut zicea godinarul ca daca consonata nu mai exista din cauza de Steaua inseamna ca aia e Steaua adevarata si e sustinatorul ei,mai ales ca au buget;ce vrei mai mult de atat?

Esti frate cu randum laslase? Amandoi impartiti un neuron banuiesc.

n_au
n_au  •  20 Iunie 2020, 17:54
Postat de theprinciple pe 20 Iunie 2020, 17:49

pai atunci pleaca *** de aici. ca si asa intri din an in paste.

Randume, vezi că mai e un pic și clona insalubra FC FCSB va dispărea. Te muti la adevărata Steaua sau la Clinceni?

gazzaev.valer1
gazzaev.valer1  •  20 Iunie 2020, 17:53

Din cauza ta nu plec, randoame. Daca nu erai tu , nu mai postam demult pe gsp. Acum o sa intru constant din nou ca sa reamintesc tuturor ca fc fcsb nu e Steaua, ca a pierdut toate procesele cu talpan, ca nu are certificat de identitate sportiva, ca din vitrina lipsesc toate trofeele importante cu care se mandreste un stelist.....asa cum vezi,am multe subiecte de discutie. Multe argumente ca sa probez ca fc fcsb e o clona lamentabila iar tu esti penibilul siteului de care o sa fac misto, si o sa mobilizez si pe multi altii sa faca misto :))))

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  20 Iunie 2020, 17:53
Postat de theprinciple pe 20 Iunie 2020, 17:30

nu nu este. din cauza echipei Steaua din liga 1,in loc sa fii trait 80 de ai,o sa crapi pe la 50-60 de ani. din cauza echipei Steaua ai pierdut 20-30 de ani din viata ta.

Ce steaua din liga1 prostule, toata lumea stie ca nu exista asa ceva.

n_au
n_au  •  20 Iunie 2020, 17:53
Postat de theprinciple pe 20 Iunie 2020, 17:49

eu am facut sume uriase din pasiunea mea. tu esti asa de umilit public ca iti si este frica sa intri pe articolele cu vitanul barzesti si programul ala infect si sa comentezi,chit ca articolul ala este mai vizbil. l-ai ignorat perfect. cand iti este frica sa intre pe articole cu ***,fiind ca stii ca o sa fii umilit,atunci ai ajuns cel mai jos. eu am castigat cel putin 10 ani in plus la viata prin pasiunea asta.

Mare tembel și mare amărât mai ești. :))

theprinciple
theprinciple  •  20 Iunie 2020, 17:49
Postat de gazzaev.valer1 pe 20 Iunie 2020, 17:48

Prost esti ma....esti subtire rau. As putea sa te jignesc constant dar nici asta nu meriti. Esti prea redus

pai atunci pleaca *** de aici. ca si asa intri din an in paste.