Alte știri din fotbal
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
2
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
Știri din fotbal internațional
Accident grav pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Microbuzul transporta suporteri ai lui PAOK
0
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Mai poți de atâta sllugărnicie?
Pai asta-i gluma: la el repriza de 45 de minute înseamnă de la 11 meciuri in sus ! Asta chiar nu realizează ca este o gluma a fotbalului ? Răspuns: nu !
Si daca nu era la fcsb cine-l lua ? Mămica ta !
De fapt in poza este acel moment in care crezi ca ai pus mana pe un armasar si de in realitate te-ai ales cu o ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Umor britanic :))) Gluma gluma, dar baiatul e norocos. A primit oferta si a fugit. Daca mai ramanea 6 luni-1 an la faci ce soune becali fara sa joace deloc atunci nu-l mai cauta nimeni pt un transfer. Bravo lui ca a scapat :)
A scris în engleza sa nu se prindă nea jiji ca pentru el engleza are 3-o la pauză.
Nu inteleg gluma,pai cand a dat el 3 goluri in 45 de minute??? Are 2 goluri in 11 meciuri,ca atacant!!!! La cifrele astea,nu poate scrie pe tine decat "Adio"! Nu esti atacant cu 2 goluri in 11 meciuri!
Nu o fi actionat Becali corect, dar nici Bus nu a fost la inaltime. O repriza daca juca, marca un gol si schimba perceptia despre el. Nu a facut-o
Suarez a inscris primul gol pentru Barcelona dupa 565 de minute si nu a fost dat afara, dimpotriva a fost mereu titular. Un atacant are nevoie de timp pentru a se adapta la o noua echipa.
Pacat ca nu mai exista emisiunea floarea din gradina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.