Alte știri din fotbal
Tragedie imensă în fotbal. O tânără jucătoare a murit într-un accident rutier
0
Fost internațional român s-a antrenat cu o echipă din Liga 2
0
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
7
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Da, Danciulescu are o imensa experienta europeana, cred ca a jucat in fiecare din meciurile cu Haijduk, Poltava, NEC nijmegen, Elfsborg si ne-am convins cat de mult poate ajuta echipa in meciurile europene. La fel cum anul trecut cand a fost titular meci de meci, si nu cred ca dat mai multe goluri decat a dat Tucudean anul asta in 5 etape.
bai aservitule si boneti are experienta si birindeli dinu florentin petre ,dupa mintea ta trebuie bagati si astia ,nu te mai freaca pe tine de dinamo ,se vede ca iesti unul din anturajul berbecilor sau celor care pierd teren decind a venit negoita ,numai e borcea ,gata cu jmecheriile ,daca pleaca si nesimtitul de badea si ar veni tiriac ,chibitii care au mincat depe urma clubului ani de zikle si au facut averi ,o sa ramina doar cu amintiri ,NEGOITA e un om de onoare nu ca borcea ,o sa faca un audit sa vada pina unde sa bagat mina ,sa vindut in ultimi 10 ani parca de 65 de mil dupa sursdele media de spot si sa investit 20 si ceva ,restul unde sint ?sumele nu sint exacte dar sint apropiate
Un comentariu pertinent. Sa mai srii pe aici . Probabil ca esti bucurestean . Pentru mine prima prioritate e sa flu ca ne-am platit toate datoriile catre ANAF, banci si pe unde mai avem datorii . Atit .
ba vad ca toti dinamovistii tin cu bonneti...lasa ma ca o sa mai tineti si cu bonneti cand o sa va luati pe coaja creo 3-4 meciuri...voi nu vedeti ca isi bate joc de unii jucatori....cat de batran o fi danciulescu dar sa-l tii pe banca in meciuri internationale cand el are experienta cat toata echipa mi se pare o sfidare la adresa tuturora...dar tineti in continuare cu macaronarul si o sa ajungeti departe...de primul loc
asa si este incaun articol din seria discreditarii lui bonetti de catre albanezi ca sa vina ei in forta la dinamo astia nu o sa accepte niciodata ca in momentul de fata ei nu mai au influenta la transferuri si in alcatuirea echipei iar fara borcea in actionariatul echipei lucrurile se petrec profesionist iar legatura intre ei si dinamo e una normala ca intre ei si orice alt club unde sunt jucatori sub contract de impresariere cu ei se vede disperarea in articolele astea pai daca sunt atat de veridice sa iasa ma public unul sa zica ca astea sunt adevarate pentru ca daca el care s-a plans CA DINAMO JOACA DEFENSIV SI SE FACE DE RAS EL CA NU FACE SPECTACOL SIGUR ARE VALOARE SA PLECE NU?
e vrajeala pura, daca boneti se plinge si vestiaryl sta sa explodeze ,cu supoprterii care e in asentimentul lui boneti ca cei lasati pe banca sint non valori ,precum, rus grigore luchin balgradean catalin danciulescu pul;hac etc ,ce faceti cu noi ,ne exilati si pe noi?ne dati afara ?nu ne primiti la teren ?plecati cu totii impresariati de fratii impresari ,cit timp astia stau la echipa articole de genul asta vor continua ,dezinformare ,daca sau saturat sa-i puna pe liber la transfer si jucam cu juniori ,cuastia sau fara ei tot pe locul 7-8 terminam ,asa ca prefer sa vad tineri talentati si respectuosi decit lesinatiii astia ,NEGOITA trebuie neaparat sa faci curatenie cu orice risc
Altii sunt cei care nu-l inghit pe italian,unii care au facut doar rau echipei desi se dau mari dinamovisti.Sti bine la cine ma refer,si mai adauga-i si pe nenorocitii aia 3 care "conduc"..Badea daca ar conduce masina cum conduce clubul,ar fi zilnic cate 10 morti pe sosea.Asta daca s-ar indura sa bage motorina de 100 de lei,desi sunt sigur ca isi face plinu din banii clubului.
Daca ne clasam peste locul 6 de anul trecut si luam iar Cupa, eu sunt multumit cu Bonetti. Atata are omul la dispozitie, cu asta defileaza. Cat despre articolele de genul asta despre Bonetti, GSP se aseamana cu Antena 3 vis-a-vis de fostul "presedinte suspendat". Poate Voiculescu nu-l inghite nici pe italianul lui Dinamo...
acest articol este unul malitios ....Bonetti este cel mai bun antrenor din campionatul roman.
sa vina Dornel Munteanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.