Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Se dubleaza numarul spectatorilor prezenti la meciurile echipei satesti.
Pomanagii alesi de popor ,cu salariile platite de alegatori,isi voteaza pomeni. Nu or avea bani sa fie corecti prin prezenta lor sa contribuie la starea financiara a fotbalului .De exemplu.
De parca n-ar avea bani sa-si cumpere singuri bilete...marea lor majoritatea nici nu o sa ajunga la stadion, dar o sa aiba locuri rezervate!
Ca aceasta propunere vine de la un membru psd nu ma mira. Doar ei sunt reprezentantii boborului muncitor. Ma mira ca nu au fost voturi impotriva, ceea ce spune multe despre calitatea morala si a celorlalti membri. Macar sa fi platit niste abonamente la pret redus ca sa ia ochii la fraieri.
Nu va este rușine ***, numai și numai pentru voi, sărăcia și pușcăria sa vina peste voi ***, hahalelelor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
macar asa o sa aiba FCsB-u mai multi suporteri
Baietii se comportă ca la mămicile lor acasă. Dispun de avutul public dupa bunul plac.... traiasca PCR !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.