Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Două goluri și un penalty ratat
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Antonio Conte nu a epuizat săgețile pentru Chivu: „Să nu uităm că suntem singurii care am ridicat un trofeu!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
CCat privestesituatia celor doi,Varga si Balan,lucrurile sunt simple;arbitrii si observatorul au validat vizele de pe carnetele jucatorilor in cauza. Prin urmare rezultatul cu care s-a terminat meciul nu poate fi contestat.
bai mita naiva taci dingura lasa rapidu-npace gogomane,copos tea facut om ai FURAT BA SACALULE,cit ai putut si acum cand nu mai poti,arunci cu mizerii in toti,ocnasule
Grigore,esti ultima persoana care ar trebui sa vorbeasca despre profesionalism. Pardon,penultima.Te salveaza Zotta.
desteptule care esti tu destept si care habar nu ai ce vorbesti cum sa puna ma LPF vize pt liga a 4-a ? :))))) LPF pune vize doar pt liga 1 in rest nu are nici o legatura LPF !!!!!! dati glontu .
daca nu stii ce vorbesti , de ce vorbesti ? :))
LPF A PUS STAMPILA PT CA LPF E CEA CARE PUNE STAMPILE PT TOATE LIGILE DE LA 1 LA CAT VRETI, IN CAZUL ATA PT LIGA 4, PT CA ACOLO AU FOST LEGITIMATI SI ACOLO AU DREPT DE JOC. APOI LPF A INCERCAT SA-I AJUTE PE RAPID SI LE-A TRIMIS O FOAIE CA SA NU-I FOLOSEASCA IN LIGA 1 PT A NU AVEA PROBLEME.....CE E ASA GREU?...DECI EI AU FOST LEGITIMATI PT LIGA 4 SI LPF LE-A PUS STAMPILA SA AIBA DREPT DE JOC IN LIGA 4
Haideti, ma, lasati-o balta. Asta e adevarul, nu mai umblati la amanunte: au vrut sa smechereasca (indiferent de cum e regulamentul, bun sau prost, cu gauri sau nu).
Scuze dar dupa numele tau iti da seama oricine ca nu ai cum sa intelegi ce a vrut sa zica....
vorbesti prostii. Liga a vizat carnetele jucatorilor, apoi, la presiunea lui Iancu, a anulat vizele...daca nu era legal de ce le-a vizat prima data? Rapid trebuia sa verifice regulamentele ca sa nu greseasca Liga? trebuie sa verificam orice face Mitica acum? pai atunci care e rostu lor, daca nu stiu ce regulamente au???
DACA cineva este vinovat ptr. toata povestea asta ,primul este copos ptr. ca a tergiversat transferul celor 2 jucatori . Dupa aceea ca NU are oameni capabili ,doctori ,juristi ,OAMENI DE FOTBAL care sa cunoasca TOATE LEGILE din fotbal sa te fereasca de asemenea CAPCANE ! NU-I iau partea nimanui dar daca era dinu vama ,nu se ajungea aici ! Ati trebuiesc oameni care sa viseze regulamentele ,SA FIE CORECTI , SINCERI, DAR PTR. TOATE ASTEA TREBUIE SA-I PLATESTI ONORABIL! cu parere de rau , dar copos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.