Alte știri din fotbal
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, după eșecul din finala Cupei: „E responsabilitatea mea. Este o perioadă întunecată”
0
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Prefer ca Steaua sa inceapa din ligile inferioare dacat sa mai fie condusa de acest 'interlop'
Badea este proprietarul palmaresului, culorilor si siglei via SC CS FC Dinamo SRL. Negoita este actionar alaturi de Badea la SC Dinamo 1948 SA, societate ce este inscrisa in campionat si detine jucatorii/angajatii.
:):) ATI FI VRUT VOI SA FIE CA LA DINAMO( STATUTUL) SI... SA FENTATI SI FISCUL DE ALEA J DEMELEOANE.. NASPA.. CE A CASTIGAT PRIN FENTARE A PIERDUT PRIN.. APROAPE DESFIINTARE...LA NOI .POATE S AR FI VRUT MODELUL SF GHE.. DA.. NU S A PUTUT.. ASA S A SI AJUNS LA..INSOLVENTA SI DISPARITIA CLANULUI A LUI BORCEA SI BADEA..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tine minte ce afirm acum si nu o spun cu rautatea caracteristica multor dinamovisti . Nu vei mai apuca tu sa vezi atmosfera de la meciul cu Ajax multi ani de acum inainte ( pote niciodata) si daca recupereaza asta totul si mai aduce si jucatori .
Daca a facut asta , este un om fara cuvant si fara coloana vertebrala .
si daca o sa fie asa promiti ca te duci si te dezbraci in pielea goala in piata universitatii la ora de varf in mijlocul saptamanii?
Stire de libertatea, ciobanul l-a pus pe corleone sa dea declaratia asta, ca sa se puna bine ciobanul cu fanii. Cine crede????????? doar vreun naiv.
pai aia de la csa sunt niste penali ca ne-au facut sa asteptam 10 luni pentru a se reveni la normal. practic in intervalul asta am pierdut 90% din meciurile europene din cauza asta.
:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.