Alte știri din fotbal
FCSB a revenit în țară » Primire emoționantă pentru Vali Crețu
0
Situație complicată la CFR Cluj » Ce se întâmplă cu rezilierea contractului lui Djokovic
0
Au făcut senzație în mercato și anunță răspicat: „Vrem promovarea! Se poate!”
0
CFR Cluj a anunțat noul atacant: „Îi dorim cât mai multe goluri”
0
Știri din fotbal internațional
Amical de lux pentru Radu Drăgușin: duel cu Jose Mourinho și Kylian Mbappe
0
Edi Iordănescu, în spatele transferului lui Radu Drăgușin la Fiorentina: „Am fost în contact aproape permanent cu el”
0
Al doilea transfer pentru Chivu: înlocuitor din Belgia pentru Dumfries » Face vizita medicală și semnează!
0
Senegal rămâne fără căpitan: Sadio Mane se retrage de la națională
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
3
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Câte persoane vor mai locui în România în 2080. Un sfert din populație va ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
O sa performeze fcu 1948 est (2017) când o lua o echipa din România Europa league macar:)))
Doar FCU! Clona nu exista!!!
Gresit domnule Lung ! Fanii olteni vor "merge" la orice echipa din Craiova care nu este condusa de impostorul cu ochelari !! Nu vrem sa mai avem de-a face cu cel care a retrogradat echipa de doua ori , a dezafiliato iar in final a bagat echipa in faliment!! Asta trebuie sa intelegeti !!
So inventat dudelage, elfsborg, knaspir nurfelag etc, asta e într-un singur tur se mai întâmplă
Mititelu a fost in europa doar să-și ia ciocate din dragoane
Am vazut ce a performat clona cu locomotiva. Sa il vedem si pe Mititelu.
Adică prazelonii vor merge la clonă ... Să vă lokomotivez , prăzari penibili ... Și ăștia voiau să câștige campionatul ...Lokomotiv Tirana s-o fi inventat ?
Orice echipa din Craiova va fi iubita de public , atata timp cat nu este condusa de impostorul cu ochelari si *** lui
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și să nu fie deținută de Mititelu, un criteriu important! Nu sunt toți amnezici, mulți își amintesc chinul ăla de echipă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.