Alte știri din fotbal
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
5
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Inedit! 4 goluri în amicalul dintre Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
9
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Nu veni la stana penibila a ciobanului din Pipera!!! Vei ajunge din zeu, un gunoi!!!
Bravo Sanmartziene!!! Sa-ti dea Domnul tot ce ai nevoie sa continui sa joci asa frumos, sa incanti publicul si sa obtii rezultate foarte bune cu echipa in care crezi. Las' ca Steaua are de unde sa aleaga jucatori nu trebuie sa dezbine Vasluiul care este o echipa foarte frumoasa, este o placere sa va urmaresc in Europa league, ma face sa ma simt mandru ca sunt Roman. Putine evenimente sau fapte sau exemple de felul asta in ziua de azi ma fac sa fiu mandru ca sunt Roman, mai degraba invers. Doamne-ajuta.
Daca ai o minima logica, si analizezi toate transferurile catre Steaua, iti dai seama ca acolo este sfarsitul oricarui fotbalist de valoare...La fel sta treaba si la antrenori.
Foarte bine, Luciane! Ajuta Vasluiul sa ajunga in primavara europeana si vom fii multumiti cu toti, ramai un fotbalist extraordinar orice ai decide!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.