Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
bai prostule daca am un smartphone si o cartela de la digi ne-nregistrata ce afli ?????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
numai in Romania am vazut oameni cu telefoane de 1500 euro care iti cer telefonul sa sune pe cineva ca nu au credit si platesc rate la el ,***?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** !:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cui i-ai dat reply vecine ??? se pare ca pe cineva deranjeaza ...
Nu trebuie sa mergi asa departe, pe vremea comuniștilor. În mai multe tari din UE funcționează aceeași regula și anume: accesul pe stadioane, baruri, restaurante, cinematografe și restul locurilor publice, se face pe baza asa numitului Green Pass.
Nu va vaccinati, luati-va dupa Becali. La prima slujba o sa va treaca el pe pomelnic.
Crezi ca Americanii, UK, Germania, Franța, Italia, etc, si'ar omora propria populație cu acest vaccin? Dacă ar fi vrut sa omoare sau sa facă experimente cu acest vaccin, nu crezi ca ar fi încercat să-și protejeze propria populație și sa încerce vaccinul pe alte popoare din tarile subdezvoltate din Africa, Asia sau chiar tari precum România, Bulgaria, Moldova, etc? Fii sigur ca dacă scăderea populației pe Terra ar fi fost scopul vaccinului, v'ar fi alergat pe strazi cu lațul precum hingherii, tot sa va prindă și sa va vaccineze cu forța dacă ar fi fost nevoie. Și nu ați mai fi avut vreme sa stați pe GSP și sa va lafaiti ca vezi doamne, voi nu sunteți prostalai sa va vaccinați.
am trecut de la fcsb vs csa la vaccinati si nevaccinati ........bai fratilor fiecare este liber sa faca ce vrea !!! ESTE DEMOCRATIE !!! ce se intampla acum in romania cu r mic ....este mai rau decat pe vremea comunistilor !!!!!!!! eu nu-mi aduc aminte sa ne fi tinut aia in casa cu japca !!!
silvicultorul de cand s-a vaccinat vede dublu ...vede 2 echipe de steaua ..fcsb si csa =)))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.