Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
numai in Romania am vazut oameni cu telefoane de 1500 euro care iti cer telefonul sa sune pe cineva ca nu au credit si platesc rate la el ,***?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cui i-ai dat reply vecine ??? se pare ca pe cineva deranjeaza ...
Nu trebuie sa mergi asa departe, pe vremea comuniștilor. În mai multe tari din UE funcționează aceeași regula și anume: accesul pe stadioane, baruri, restaurante, cinematografe și restul locurilor publice, se face pe baza asa numitului Green Pass.
Nu va vaccinati, luati-va dupa Becali. La prima slujba o sa va treaca el pe pomelnic.
Nu mai bate ma campii! Nu mai discuta pe tema asta!! Esti depasit. Si pe langa asta nu ai nici multa minte. Singura ta sansa ca sa nu te mai faci de ras este sa te abtii de la orice comentariu legat de pandemie/virus/vaccinare.
No surprise here... Se confirma pentru a mia oara ca FC FCSB sunt tantalaii fotbalului romanesc: impostori, recidivisti, ***, slabi, mincinosi, laudarosi. Acum si nevaccinati. Clubul asta chiar e un etalon pt *** in sport. Practic tot (absolut tot) ce tine de FC FCSB e contrar logicii, ratiunii si legii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stii ce iti doresc eu tie !! multa sanatate ..sper sa nu fie adevarat ce spun astia despre vaccin !!!
40 de mii pe zi? Da, și din cauza asta astăzi fiind supărat, am fost în doua cafenele, Starbucks și Costa, și ghici ce? Am intrat fără masca și nici test sau vaccin nu mi-au cerut. Și tot de supărare o sa merg și mâine la prânz!
deja in america au aparut probleme la donarea de sange !!!! opaaaa cum asa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.