Alte știri din fotbal
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: echipa de start aleasă de Bergodi
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Chat GPT este noul scouter principal de la FCSB: „Zici ce gen de jucător vrei. Eu aleg unul”
1
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Echipele de start
1
Lamine Yamal, convins că poate face diferența la Mondial „Îmi cer mult mai mult decât ceea ce văd oamenii”
0
Turcii cer excluderea unui star, după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Așa se tratează fanii?”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Acum se vede de ce suporterii Timisoreni au preferat o echipa condusa de ei fara sa amestece municipalitatea. Nu stiu cum se face dar unde se amesteca primariile mereu se lasa cu faliment.
am uitat sa mentionez ca ac recas e echipa primariei , creatia lui robu , deci isi doresc sa o sustina dar nu sunt lasati , sunt in proces permanent cu curtea de conturi le este interzisa finantare salariilor (se cosidera ajutor social-platesc aceste salarii din sponsorizari ) si au conturile mai mereu blocate
Clubul de rugby Saracens Timisoara e privat , finantatorul e fostul rugbyst aradean Dan Dinu , primaria ii sustine doar cu o parte din infrastructura ; in ce priveste finantarea ac recasului primaria are probleme permanente cu curtea de conturi ce apartine de organizarea public statala de aici si marea probleme a finantarii ( frane politice psd) - rezultatul primariei orasului Timisoara una dintre cele mai bogate din tara nu ii este permisa finantare si sustinerea sporturilor in vreme ce comunele si orasele sudului tarii sunt pline de csm uri si echipe de fotbal suta la suta sustinute din bani publici ai administratiilor locale .
Eu nu inteleg cum la primaria Timisoara este legal sa sustina echipa de rugby si nu este legal sa sustina echipa de fotbal. Sigur, primaria Timisoara poate ca nu doreste sa sustina echipa de fotbal. nici nu este obligata sa o faca, dar macar sa nu spuna ca este ilegal. Daca sunt probleme cu organizarea juridica a clubului si acesta este motivul pentru care nu o finanteaza cred ca un jurist bun poate rezolva problema.
La ce joc practică nici nu merită mai mult.
Ma intreb, daca "Primele sunt neplătite de 11 luni, salariile de 5 luni!", cum de a acceptat Razvan Rat sa joace pentru ei. A venit gratis? Joaca gratis? Asta este o tema pentru acasa pentru gesepe, Tolontan si nu numai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.