Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, convins înainte de CFR Cluj - Rapid: „Nu știu dacă a existat vreodată situația asta”
0
S-au pus de acord despre titularul lui Dinamo: „În scădere”
0
Gică Craioveanu, înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Mare favorită la titlu!”
0
Dinamo - Universitatea Craiova, în etapa secundă a play-off-ului » Echipe probabile + Cele mai tari cote
4
Știri din fotbal internațional
Michael Bambang Hartono, finanțatorul revelației din Serie A, decedat la 86 de ani
0
Șoc REAL! Cât va sta Thibaut Courtois departe de gazon, după problemele din meciul cu City
0
Chivu schimbă strategia de mercato! Cât îi cere Dan Șucu pentru fundașul dorit
0
Nemții chiar sunt bizari! Nu le-au dat voie să vorbească după ora 23:00
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Asaltul românilor asupra benzinăriilor din Bulgaria. „O să fim din ce în ce ...
Libertatea
Reghe s-a plafonat ca antrenor cam de multișor, de când o dădea pe show-uri TV cu Prodanca, cu Dubai și alte fițe. A avut o perioadă scurtă de succes, dar nu mai este ce-a fost. S-a plafonat în zona arabă.
Eu vreau sa urez bun venit lui Napoli. Efm tot timpul se întoarce la origini
echipa lui Mititelu nu reprezinta Craiova sau Oltenia, se reprezinta doar pe ei, este o echipa de familie si atat. Au pierdut de mult disputa suporterilor.
mititeilor, vezi ca voi in maxim 2 ani ajungeti iar la faliment
Rotaru e bine daca e pe plus...asta inseamna ca manageriaza cu oameni care merita sa fie platiti ! Felicitari ! Daca ar vorbi cu Mititelu sa faca o singura Universitatea Craiova ar fi si mai bine ! Toti ar avea de castigat ca Hagi in asocierea cu FARUL ! Daca nu va fi tot timpul razboiul in oras, pe ceea ce au visat si v-au impus altii .... distrugerea Craiovei din punct de vedere Fotbalistic !
Ei, mogosenii, vad dar nu ai ce face. Vrei sa coboare Cristescu din tribuna I-a la ei? :))))
pai se retrage rotaru ala. este o echipa a craiovei in craiova aka cea a lui mititelu,nu mai este nevoie de cea a lui rotaru. se retrage si se desfiinteaza csu. 2013-2023 rip,zece ani de viata.
Ce sa fie ? Custodele Rotar isi face de cap, conform planului. Pe voi va abureste an de an cu "titlu", cu "fotbal-sampanie", bla-bla... iar el isi umple buzunarele. Numai voi nu vedeti asta!
După mine dacă nu-i aduc jucători va pleca sigur. Ce este la CSU nici dracu nu știe, vor campionatul dar nu aduc jucători pentru asta. De asta este bine sa ne lăsăm de acest hobby nociv. Fotbalul în România nu merită 2 bani, dar milioanele care le dau televiziunile. Bătaie de joc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.