Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Din cauza Craiovei,FCSB-ului,FRF,LPF, arbitrii,flacara violet,astrelor...gsp...si alte forte oculte care nu vor DDB în play off.Jenant.
e bime ca la fcsb este liniste ,plata salarioilor la zi la 4 luni .bine ca becali cu proidanca aduc numai lucruri bune fotbsalului si sanatatii publice citat din adevaru ca pe saiturile gigiste nu se scrie Naţionala U21 de fotbal, infectată de Anamaria Prodan şi Gigi Becali: Culisele unui caz şocant Citeste mai mult: adev.ro/qihde7
Constatare..Jurnalistii fac cu randul (astazi a venit ziua domnului Cirjaliu ) pentru a ne anunta ca la Dunamo mai e doar O LUNA restante financiare !!! Si dai, si lupta, si dai...E panica mare in randul jucatorilor spanioli :)))))
Reconstrucția lui mimao trebuie începută numai cu Ionuț Chirila!
De aceea ai umplut tastatura de lacrimi? :)))))). Va bate falimentul la usa, semnele au fost dintotdeauna acolo! Dar pe voi tot capra vecinului va atrage mai tare :)))))))))))))))))). Cortazero te iubim, 'ca ca tine' nu gasim! :)))))))))))
Miroase a spanioli care și-au luat bilete dus-întors?
Gigistii scriu cu capul dintre picioare. Cu el se si pupa intre ei....
Asteapta falimentul FC FCSB cum se cuvine: in genunchi, cu fruntea lipita de asfalt.
Gazeta nu e o sursa credibila de aia eu ascult doar Radio Dinamo.
E suficient să spui că gsp este sub umbrela trustului Intact, acelaşi care păstoreşte şi postul Stars unde putem vedea o emisiune în care sunt prezentate două figuri de mare ţinută morală : "Prodanca şi Reghe". Fără comentarii !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.