Alte știri din fotbal
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări masive în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
1
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Marele sifonar Bogdan Balanescu isi face iarasi simtita prezenta
In schimb nu mai sunt in L4 Rapid sau Varmen ca sa ii tina 2 ani acolo cum a patit csa regal umilita de rapidisti de 3 ori!!!!
s-a terminat cu Dinamo. In citeva zile nu mai exista. Pina aici a fost
Altu care miroase a branza. Du-te ma si plimba oile , nu ai tu treaba ce e la Dinamo.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spaniolii sint vai mama lor! Au amanetat baza de la Săftica pt. 500 k euro! Daca aveau bani nu amanetau baza de la Săftica! Azi e in 22,in 3 zile trebuie virati cei 500k. Eu nu cred ca vor vira nici un ban,sint vai steaua lor. Baza de la Săftica e ca și pierdută!Auzi nuevo Dinamo! Vii ca investitor la club fotbal DINAMO în ROMÂNIA fără bani și ce faci? Păi amanetezi ce are clubul, iar cănd nu mai rămîne nimic il bagi in faliment!? Ce investitori sinteți mă fără bani? Ce investiți minciuni??
Corect! Dar cum zice si titlul ca la Dinamo *Nu miroase a bine* asica nu miroase a BRANZA!
Autorul acesui articol de 2bani ar merita dat in judecata. Astia nu au ce cauta in presa sportiva. La alte cluburi nu sunt probleme, numai la Dinamo? Rusine!!!
Bre, matale l-ai iubit tare mult pe Stalin din moment ce vorbești numai de regimul lui.
e bime ca la fcsb este liniste ,plata salarioilor la zi la 4 luni .bine ca becali cu proidanca aduc numai lucruri bune fotbsalului si sanatatii publice citat din adevaru ca pe saiturile gigiste nu se scrie Naţionala U21 de fotbal, infectată de Anamaria Prodan şi Gigi Becali: Culisele unui caz şocant Citeste mai mult: adev.ro/qihde7
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.