Alte știri din fotbal
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
0
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference: „Nu contează”
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
0
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
5
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
La ce Biserica mai merge trompeta asta? Vezi sa nu se mai intilneasca cu oierul!FARISEILOR! MONEY CONTEAZA! O SA FITI PEDEPSITI TOTI, INCLUSIV GOLOVCA!
"Valeriu Iftime a cerut 250.000 de euro, dar ardeleni au acceptat această solicitare, iar mutarea s-a făcut astăzi." Ardelenii, cu doi de i, repetentilor!
ai uitat sa spui moneda Bani ,subdiviziunea leului . Oricum joaca de mai putin
lei vechi )))
bafta Golofca - jucator prea bun pentru FCSB. Acolo sa joaca Tanase si vedeta Mbappe.
Man e 100 de milioane, Morutan 70, iar Coman 140.
Băi deci nu ar fi ironic să dea gol Golofca peste 3 etape? :)) Waw! Anul ăsta chiar se adună toate ironiile și toate blestemele deasupra mocirlei FC FCSB? :) Tare!
nea cici ... cat mai valoreaza man , coman si morutan ?
Absolut! Doar nu avem niciun motiv sa nu credem ca, Golofca va fi vandut de catre CFR, la 31 de ani....cu vreo 5 mil eur....astfel incat sa fie regretati aia 15%.
Ce să priceapă "Gigi care-i problema " din asta niciodată el nu are cum să priceapă că n-are cu ce !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.