Alte știri din fotbal
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
0
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
nu cred ca unirea are un suporter mai inimos ca mine , dar sliskovici cu asemenea declaratii nu e nebun e bun pacient pentru spitalul 9 din Bucuresti ca pe ala toti il cunosc , sau un alt spital din zona lui la GALDA DE JOS
Da ,Bine.Ma intreb cum mama saraciei au astia 56 de puncte,ca in cele 28 de etape scurse am vazut 28 de laudarosi care au spus ca bat CFR-ul.Problema e ca nici asta nu v-ar salva.si inca ceva 4 CFR-isti in lot.Etica ar pretinde sa nu-i folosesti,altfel suna cam asa; Da-mi 1000 de lei mai sa-mi cumpar un pistol sa am cu ce te impusca.
Altul care se uita in gura lui Gigi Becali, in loc sa sa uite la Televizor!!! O fi si el albanez?!?
daca simte si muresan asta...sa vezi ce o sa simta dupa aia scenaristul ala de iancu...ala blondu...
ai mancat ciuperci nebune tarane....voi nici o echipa de liga 2 nu sunteti in stare sa bateti, da sa bateti pe cfr cluj
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.