Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
a aparut si prostul satului NONAME
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
???????????????????????? WHY ?????????????????????? Negoita isi pierde toata credibilitatea ( cata mai avea) .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai frati dinamovisti! Acum ma credeti, cand va zic-a suta oara-ca tot acel scandal legat de asa zisa betie a jucatorilor-au baut si ei cate o bere,in camera la hotel si s-au uitat la tv la un meci de fotbal- a fost regizata de calicul ala de Negoita ca sa vanda-pe 2 lei-cei mai buni jucatori-si mai grav-rivalelor din campionat! Doamne,ce blestem pe Dinamo!
Respect Nicu Badea! Du-te in ghiveci, sadikule
Totusi, Rupert, chiar si tu trebuie sa admiti ca oricat de tare s-ar stradui Negoita sa-si bata joc de voi, niciodata nu va depasi Natura!
Poate era in liga a 4-a, dar nu existau mutarile astea umilitoare: bIZONUL, Costache, Nistor etc. Eram pe barba noastra. Daca vine Negoita la Ploiesti, in 3 ani nu mai aveti echipa, si pe Ilie Oana se fac elegant 4 saloane de nunta la cort. Ca omul atata stie. Ai grija la ce iti doresti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.