Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Ce ziceai de cont? Prost esti ma! :))))
Da domn profesor, pufuleti.
Atunci, ai mâncat pufuleți în timp ce ai tastat!
Știi care e ironia supremă? Că stadionul Ghencea va fi disponibil în perioada aprilie-mai, perioadă în care FC FCSB nu va putea juca pe National Arena. Astfel se va demonstra că gigistii au bătut câmpii (în frunte cu Mustață) atunci când au spus că vor juca acolo. Ce căutați mă la Pitești sau la Giurgiu? De ce nu jucați pe Ghencea? :)))) Practic soarta își bate joc de gigisti din ce în ce mai tare.
wow , am uitat un "e". Scuze dom profesor
„defcte” ... Din câte observ, ți s-a ”defctat” tastatura!
he he
Iar o sa joace la mogosoaia pe terenul ala mic si ingust. fc fscb e rusinea absoluta a fotbalului romanesc. Destinul e crunt pt parodia asta de club din popesti leordeni. Iar o sa castige titlul cfr si o sa le rada in fata impostorilor! :)))
Era vorba de clona FC FCSB, nu de Steaua București. Steaua e bine, în România. Tocmai ce și-a aranjat amicalele și se pregătește de inaugurarea stadionului Ghencea. Pe de altă parte, clona FC FCSB caută iar stadioane pe unde să-si dispute meciurile de "acasă" =)))
Nu ai inteles nimic din ce am scris eu.Na sa ai sanatate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.