Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Daca Bacila avea fractura deschisa asa cum ati scris in prima faza, cred ca lesinau jumatate din jucatorii de pe teren. Pentru ziaristul care nu prea a trecut pe la lectille de anatomie, sa stie ca fractura deschisa este atunci cand osul strapunge carnea si pielea si iese afara.
Mai asteapta si tu amu pana ce construieste Basescu acolo impreuna cu Georgica Soros, cel mai mare strand cu cianuri din lume, cica o sa fie de vre-o 4 ori mai mare decat Lacul acum. Bicaz si o sa faceti aerosoli intr-o liniste inmormant.! Daca ardelenii au votat masiv cu Mafia Portocalie, macar primesc un cadou adevarat si noi miticii de la Bucuresti, ne bucuram in mod special, pt ca in 10 ani, nu o sa mai fie picior de votanti basisti prin Transilvania si nici picior de bozgor! O sa facem iar o revolutie si o sa punem roboti sa extraga aurul si-l ducem la Bucale, sa traim bine in continuare pe spatele la fraieri! SA DORMITI BINE ARDELENI CA O SA AVETI UN STRAND CU CIANURI MARCA BASINA-U
Multă sănătate, Băcilă. Din păcate, astfel de accidente se mai întâmplă. Tot ce contează acum e să se recupereze cât mai bine și fără complicații. Cât despre steaua, aceiași penibilă echipă, aceleași penibile comentarii cu furatul arbitrului și același penibil becali care vorbește cu toată forța celor două clase ale sale. Dar să nu fim răi și să lăsăm steaua să se pregătească pentru finala L.E. :)))
Eu fac analiza nemteasca , la noi deja se stie campioana , Bayern München ! :)
Si ce daca te uiti ba tu la jocul echipei cum poti sa spui o astfel de demagogie ca din etapa a 6 a vei tu cine va fi CAMPIOANA ROMANIEI !!!!! Mai dadeai tu pronosticuri si anul trecu si anul asta dupa amicale din vara sau din iarna !!!!!
:))))) si tot ei doi povesteau ...Ion: ma, Janos, asculta la mine, futi, nu futi vremea pwlii trece...la care Janos merge la un borat de-al lui si ii zice: asculte me la mine, futi nu futi, vremea trece, me pwla
: )))))))))))))))))))))) Da de ce capul intr-o parte si corpul in alta ? De ce nu le-au unit ?
Ba omule ? Eu nu ma uit niciodata la scor , in primul rand ma uit la jocul echipei , combinatii , fiecare jucator in parte , atacuri si contraatacuri , greseli , eu dupa modul asta imi pot face o parere despre echipa respectiva , eu de Steaua nu am fost multumit pana acum , cu toate ca am castigat unele meciuri , demagogia care am facut-o a fost sa va oftic pe voi ! :))
Banc cu Ion si Janos: - Ion: Janos, am venit sa te omor! - Janos: De ce, ma'? - Pentru ca l-ati omorat pe Mihai Viteazu, ma'!! - No, da' asta o fost amu' 400 de ani, mai Ioane! - No, da' io amu' am aflat!!!
da, asa e...trupul e la Turda si capul la Targoviste, l-a inmormantat acolo Radu Buzescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.