Comentarii (200)
andrei.f
andrei.f  •  04 Octombrie 2020, 12:48

Scandalagii dinam0 se fac că uită că dinamoviștii au primit întâi un penalty inventat care i-a reîntrodus în joc, era 2-0 pt steaua și urma3-0. Apoi arbitrul a reparat greșeala acordând u penalty și pt steliști. Căței să uite era corpodenilor oricum, nu-i văd în play-off !

3980873398594792
Liviu Popovici  •  04 Octombrie 2020, 13:39
Postat de dinamofever pe 04 Octombrie 2020, 13:32

Nu voi ați hotărât să se termine campionatul? Voi și liga pe care o conduceți? ***

Lasa vrajeala. Cand era programat meciul? Pai atunci joci, nu amani 100 de meciuri ai apoi te plangi ca nu ai timp sa joci. La data programata intra Dinamo cu juniorii si juca pe teren.

iosif65
iosif65  •  04 Octombrie 2020, 13:18

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

3980873398594792
Liviu Popovici  •  04 Octombrie 2020, 13:17
Postat de dinamofever pe 04 Octombrie 2020, 13:14

FCSB ajută fotbalul românesc să ajungă pe fundul gropii comune, măi! Cu victorii mincinoase ajung foarte departe ăștia crescuți de către Gigi și MM.

Nu ar fi bine sa spui asta avand echipa in liga a doua? Ca acolo trebuia sa fie in urma rezultatelor obtinute pe teren.

emil1986
emil1986  •  04 Octombrie 2020, 12:46

Intr-o tara civilizata cei care au amenintat cu moartea ar trebui luati din casa, judecati cu celeritate si bagati la zdup ani buni. Cum insa cei care au facut-o sunt copii de fosti securisti mai mult ca sigur ca acest lucru nu se va intampla.

geogeo
geogeo  •  04 Octombrie 2020, 12:30

Rosu la Gol nu se pune? Penalty degeaba pentru Dinamo, nu se pune? Va uitati numai la ce va comvine, dar trebuia sa jucati in 10 de prin minutul 20, asa ca ... arbitrul a incercat sa va ajute, dar nu poate chiar sa fluiere intro singura directie ca sa nu se supere dinamovistii.

flick2020
flick2020  •  04 Octombrie 2020, 13:28
Postat de dinamofever pe 04 Octombrie 2020, 13:25

Voi ați vrut să încheiați repede campionatul trecut, să aveți timp să vă pregătiți pentru cupele europene! :))

Sezi bland, ca sleahta spaniola inca nu a mirosit covid-ul. Sa vezi distractie cand or face astia coada la Babes. Si mai e o problema...sunt cam batrani, si refacerea nu mai e asa de rapida.

geogeo
geogeo  •  04 Octombrie 2020, 12:38
Postat de magic4ever pe 04 Octombrie 2020, 12:32

Ai perfecta dreptate cu arbitrajele,Dinamo deja a pierdut cateva puncte din cauza arbitrilor si anul trecut au gresit arbitrii la greu in defavoarea lui Dinamo,asa slabi cum eram noi anul trecut...trebuie schimbat seful arbitrilor si arbitrii care gresesc sa fie suspendati drastic, NU MAI VREM SA FIM FURATI,VREM SA FIM ARBITRATI CORECT!!!

Asa e, trebuia eliminat Gol in minutul 20, nu trebuia dat penalty pentru Dinamo, pentru ca n-a fost ...si dupa aia va puteti plange. Numai ca trebui sa vezi si cand te avantajaza arbitri, nu numai cand te defavorizeaza.

bigd
bigd  •  04 Octombrie 2020, 13:56
Postat de luciann pe 04 Octombrie 2020, 13:52

Mai usor cu...Camara, a luat galben pentru ca tinea mingea in mana si a impiedicat executarea loviturii libere! Gol trebuia eliminat din prima repriza, merita rosu la cotul ala si n-a luat nici macar galben! Si daca lua galben, la inceputul R2 trebuia eliminat pentru doua galbene! Pebalty-ul lui Dinamo pentru mana aia in piept (ala se vaita la fata) nu se dadea in niciun campionat serios! Dar na, voi vedeti numai ce va convine...si spaniolul ala a lovit mingea dar l-a si impins pe Man din spate (cu mana dreapta)...

Man nu avea nici un picior pe pamant cand a fost impins si scos de pe traiectoria mingii. Daca sari la cap la mijlocul terenului si adversarul castiga duelul in felul ala se fluiera fault.

orlick
orlick  •  04 Octombrie 2020, 13:42

Derbedeii din PCH sunt un fel de grup infractional organizat. Cred ca multi arbitri si oficiali se tem sa ia masuri impotriva lui Dinamo, iar jurnalistii se tem sa scrie adevarul din cauza ca un fanatic fara creier poate afla unde stau si le poate distruge bunurile sau mai rau, ii poate pune in pericol pe ei sau familiile lor. Pe mine m-a socat interviul lui Balas, care in timp ce se declara impartial si neinfricat, povesteste cum la un meci Dinamo - FCSB, in loc sa ia decizia de a opri meciul din cauza ca derbedeii dinamovisti aruncau cu tot felul de obiecte in teren, aceste incidente fiind transmise in direct la TV, a ignorat voit gravitatea faptelor. Spune ca stelistii i-au adus o sticla de apa aruncata de cei din PCH, iar el, vazand ca sticla era aproape plina, a baut din ea si a aruncat-o. Atentie! Chiar daca sticla ar fi fost mica, de 0,5 litri, daca ar fi lovit pe cineva in cap, ar fi putut produce vatamari serioase! E vorba despre un obiect care cantareste 0,5 kg, aruncat de la inaltimea tribunei!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 20
Comentează