Trebuie introdus testul antibranza la Arbitrii din Liga 1

mitralieraluidorel  •  04 Octombrie 2020, 21:01

unitedsteaua50
unitedsteaua50  •  04 Octombrie 2020, 19:38
Postat de republicanapoca pe 04 Octombrie 2020, 19:19

A fost jaff impotriva dinamovistilor

Dinamo le-a dat cu terenul in cap. Ticalosii din comunele suburbane invoca scorul. Mincinios, stabilit prin furt!

unitedsteaua50  •  04 Octombrie 2020, 19:36

Mai putini gigisti ticalosi, o societate mai normala!!

republicanapoca
republicanapoca  •  04 Octombrie 2020, 19:19
Postat de pompescu pe 04 Octombrie 2020, 17:53

Lacheu gigist, lasa deoparte ce spun ultrasi sau suporterii, uita-te la ce scrie presa si specialistii. Dinamo a fost furata!

mickey13
mickey13  •  04 Octombrie 2020, 18:54
Postat de catalin.palcu pe 04 Octombrie 2020, 15:47

Aia cu scorul fluviu a fost o aroganta, o naivitate. Eu ca dinamovist credeam intr-un egal sau o victorie la limita. Un egal meritam , dar nu a fost de acord Petrescu. Si da, ati jucat si voi bine, ati reusit sa profitati la maxim de toate erorile noastre ( dar asta e fotbalul) , ati alergat ca niciodata.

Hmmm. Aici nu pot decat sa-ti dau dreptate. Scorul corect era egal. Situatia noastra cu virusul asta de ***, situatia vostra cu echipa neomogena, meciul a fost frumos, chiar daca la golul lui Nemec m-am enervat si am inchis televizorul. Si nici nu m-am uitat deloc. Am avut 2 motive: rosul (care nu s-a dat in minutul 12) si penalty-ul incredibil de usor acordat lui Dinamo. Pana in minutul 30, pe teren a fost o singura echipa lucida. Ailalta a inceput sa joace doar cand a fost condusa cu 2-0. Si, pana la pauza, la fel, a existat o singura echipa. Per ansablu, rezultat corect: EGAL. In alta ordine de idei, nu va mai luati dupa Craciunescu pt a acum vreo luna il faceati senil... nici acum nu-i mai breaz. Pus si simplu e depasit. Nu poti cere cuiva care se apropie de 80 de ani sa mai fie lucid. Referitor la situati voastra... ar trebui sa faceti scandal referitor la batraneii adusi de spanioli... cereti si voi vedete, nu babaciuni. Echipa NU are viitor! La anul astia trebuie inlocuiti si iar o sa zica Contra ca trebuie rabdare... Sunteti multi, nu fiti si prosti! Au ales varianta simpla (la prima vedere), cu rezultate imediate si nu-i ok, mai ales daca NU vor veni rezultatele... Raman la parerea mea: Multescu si echipa cu care a inceput sezonul erau mai sus decat cfr-ul asta spaniol!

Silvio
Silvio  •  04 Octombrie 2020, 17:59

Cum sa zici ca a fost furata???? Uita-te la cotul aplicat in plina figura de Gol lui Perianu!!! Polonezul a fost iertat de cel putin un galben (al 2-lea galben venind in minutul 52). Cine a fost furata??? Vai de obiectivitatea voastra! Presa mananca *** pe paine, toti au ales sa ignore acea posibila eliminare care trebuia acordata lui Gol!

pompescu
pompescu  •  04 Octombrie 2020, 17:53
Postat de Silvio pe 04 Octombrie 2020, 17:48

La fel are acoperire si la celalalt penalty atunci. Isma Lopez il impinge subtil cu bratul drept din spate pe Man, acesta e dezechilibrat din pozitie iminenta de gol, indiferent ca a atins ibericul mingea cu piciorul sau nu. Ultrasii lui dinamo plang, ca de obicei. Fac ce stiu ei mai bine! (Corta)ZERO obiectivitate.

Silvio
Silvio  •  04 Octombrie 2020, 17:48
Postat de vasi1986 pe 04 Octombrie 2020, 17:28

Acordat usor din ce cauza? Acea mana in pieptul/gatul lui Gonzales, nu avea ce cauta acolo. Arbitrul are acoperire, se da penlaty si pt asa ceva, nu ai voie sa-ti opresti adversarul prin astfel de procedee, Gonzales i-a intors pe amandoi din preluare, daca fcsbistul nu punea acea mana in pieptul lui Gonzales, erau sanse foarte mari de gol, daca ne uitam in ce pozitie era, imi e greu sa cred ca ar fi ratat.