Alte știri din fotbal
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
0
Schimbări importante în noul sezon de Superligă: „N-o să mai avem timpi morți”
1
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Știri din fotbal internațional
Cârțu, Mourinho, Hassan » Ce înseamnă gestul controversat făcut de selecționerul Egiptului în minutul 90+3
0
Bastian Schweinsteiger a surprins pe toată lumea: „El este eroul meu și cel mai bun fotbalist pe care l-am văzut”
0
Alt potențial scandal: FIFA lui Infantino vrea ridicarea interdicției impuse echipelor din Rusia
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
2
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
32
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Nicușor Dan încă așteaptă răspunsurile complete din Ucraina despre drona ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Eu nu vin din neant, nu sunt comentac pe net, am sute de meciuri in peluza si zic cum vad eu treaba. Cata vreme nu ai marca, nu ai palmaresul, nu ai sigla si ai 41 de abonati, ce treaba ai tu cu Steaua? Pe mine, sincer, *** *** de clubul ala, dar e clar care e Steaua adevarata. Daca Gigi avea macar ceva in actele alea de partea lui, n-ar fi pierdut procese pe banda rulanta, pentru ca, practic, a pierdut tot. E treaba ta pe cine sustii, dar macar fa-o de pe stadion, ca acolo nu va strangeti nici cate voturi ati luat in sondajul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bibilica are tricou original din bumbac marca nyke
Am văzut câți fcsbisti exista de fapt la acel miting național de susținere și apoi la câte abonamente a vândut FC fcsb. Sunt mulți fcsbisti prosti!? Sunt, scuzați pleonasmul! Chiar și Talpan in dreptul la replica a spus ca fiecare e liber sa susțină ce echipa dorește, însă realitatea e doar una: FC fcsb și Steaua sunt 2 cluburi complet diferite! Diferența e ca Steaua nu își dorește sa fie FC fcsb și nici steliștii fcsbisti, in timp ce FC fcsb chiar și acum încă mai încearcă sa fie numiți Steaua și steliști deși, repet!, ei nu au nicio legătura cu Steaua!
Postat de alexbibilica alexbibirica1 • 23 Mai 2019, 13:53 ÎMI PLACE 1 RESPECT 1 RAPORTEAZĂ RĂSPUNDE unii cu macrou , jvoma , firme d'astea care ofera materiale sintetice , materiale care te irita.... altii cu Nike.
:))) vai de capul tău. Asta mai rămânea, să-mi spui tu care este Steaua. Nici nu știi cine sunt, cum ma cheamă, câți ani am și de cand sufăr pentru Steaua. Cu toate astea faci presupuneri și aberezi la adresa mea și a celorlalți stelisti :)))
Sondajul Anului,este de fapt ,Sondajul ptr Spalarea pe creier a celor cu neuronul in stand by .Oricum , cascavalul din partea oierului ptr unii din presa este pe masura ,la gsp a venit craciunul in Iulie. Merry Christmas pufuletarilor .
Termenul,,fecesebist,, nu exista sau poti sa-mi zici cum i se spune unui fan ce tine cu PONTE PRETA?
Bai, eu cand eram mic, era asa: stelisti, dinamovisti, rapidisti, in ordinea asta, cu mentiunea ca stelistii erau mai multi si, de obicei, dinamovistii cu rapidistii se cam "aliau". Acum, masa aia mare de stelisti a devenit masa de fcsb-isti. Cu CSA sunt aia care chiar au niste meciuri pe stadion si chiar iubesc echipa aia. La fel si la Rapid, au ramas aia fideli, doar ca, noi nefiind impartiti, iata ca iesim pe trei. Dinamo are problema mobilizarii pe care noi nu o avem, plus faptul ca noi vom avea stadion nou, Steaua la fel, iar ei nu. Va fi greu sa-si mentina baza pasiva, dar vom vedea.
Ai ghicit in stele?
Bravo voua! Sustineti-va echipa pana la capat!Dar sa nu va fie rusine sa va numiti fcsbisti!Ca stelisti nu mai puteti spune ca sunteti:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.