Alte știri din fotbal
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Fostul campion cu FCSB pleacă după un sezon și 15 meciuri disputate
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
1
De necrezut unde ar putea ajunge Murgia, la un an de când Dinamo, Rapid și FCSB se băteau pe el!
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
si uite cum sar toti gutanii da dinamovisti si cheferisti sa comenteze despre cum se iau campionate si cum se joaca in europa. faceti o tragedie prea mare pentru un offside. aduceti-va aminte cum joaca echipele voastre in europa si cum ati castigat campionate si pe urma vorbiti. greseli de arbitraj se mai intampla, problema voastra este ca , Steaua cu o echipa slaba reuseste sa va puna mari probleme.
esti un idiot si un frustrat....de fapt toti sunteti dar ce ma bucur caa va macina rau de tot...vreau sa vad cat de mult va agitati...imi place la nebunie....hai sariti cu oftica!!!!gutanilor....aveti 200 de spectatori la un derby si vreti titlul acum...:)))
Steaua nu cistiga sa fi jucat inca o saptamina.Daca nu era berbecul ala de arbitru si liniorul ala...steaua nu dadea gol. Dar asa cistiga ciobanii, cu valize si cu bani.Daca aveati echipa, trebuia sa faceti instructie cu amaritii astia de la alba. RUSINE!!!!
si cum a ajuns aici, asta nu te intrebi? iar a cumparat ciobanu campionatu , si mai spuneti ca inainte de 89" era coruptie, dar stadioanele erau pline acum sunt goale, atunci vedeai fotbal amu turca, atunci era o fanilie amu sunt 3 familii de ciobani
@ecliss. De ce ar fi noutate sa fim arbitrati corect frustratule? Ca nu ati fost voi in stare sa ne bateti? Oricum valoarea voastra s-a vazut cu Inter...Curtea de Arges evident! Asa ca ciocu' mic!
HAHAHA!Cele mai avantajate echipe din Romania sunt Dinamo,Urziceni si CFR Cluj... cel putin asa era pana acum! ;) Acum trebuie sa recunoastem ca am beneficiat de ajutorul arbitrului Sekely sau cum il cheama dar asta nu inseamna nimic... Mai greseste omul dar cand vine vorba de echipele alea 3 pe care le-am zis mai sus ,se gresea cam des ;)Ar trebuii sa-mi fie rusine de echipa pt ca a gresit un arbitru dobitoc?! Steaua a castigat pe teren pe merit!!! Fortza Steaua!!!!!
de ce nu spuneti ca dinamo a castigat pe ghencea cu gol din ofsaid? era bine atunci borcica?
Mostra de explicatie din putul gandirii la Stoichita! Pai tot viciere de rezultat e, ca in acel moment scorul era 0-0 si la cum se juca era greu de crezut ca Steaua o sa poata da un gol cinstit! Dupa-aia oaspetii au fost fortati sa iasa la joc mai mult si asa i-ati prins pe contraatac, dar asta-i deja altceva.
Cel mai bun stelist a fost arbitrul,hai sa fim seriosi!!!$$$$$$!!!
In felul asta asa va fi.Dezgustator, iar in europa o sa fiti iar(din nou) 0 (zero).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.